My Jerusalem View

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

9,2 op 10 –
Fantastisch

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Zakelijke services
  • Schoonmaakservice
  • Keuken
De huidige prijs is € 126
24 mei - 25 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

My Jerusalem View

  • Hotel vlak bij Westmuur (Klaagmuur)
  • Een dakterras, een 24-uurs businesscentrum en een snackbar/deli vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij My Jerusalem View. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van dit hotel zijn:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en snelle incheckservice
    • Tuinmeubelen, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
    • Een automaat, meertalig personeel en geldautomaat/bankservice
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij My Jerusalem View bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
  • Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
    • Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
    • Flatscreentelevisies met kabelzenders
    • Aparte zitruimtes, gemeenschappelijke keukens en koelkasten

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur

Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Snelle incheckservice

Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 48 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.

De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 21.00 uur.

Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.

Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.

Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 21.00 uur te arriveren. 

Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen

Alle gasten vanaf 3 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 72 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 12 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 14 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Het is mogelijk dat je de volgende toeslagen dient te betalen bij de accommodatie: de nationale btw (18%). Niet-inwoners met een geldig paspoort en toeristenvisum zijn vrijgesteld van de btw.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: ILS 200 per persoon (enkele reis)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: ILS 200 (enkele reis)
  • Betaald parkeren (overdekt): ILS 85 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om babybedden te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij My Jerusalem View?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij My Jerusalem View?

Vandaag, 22 mei 2026, kost een verblijf bij My Jerusalem View van één nacht voor twee volwassenen op 24 mei 2026 min. € 126, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost ILS 85 per dag.

Hoe laat kan ik bij My Jerusalem View inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij My Jerusalem View uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt My Jerusalem View een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van ILS 200 per persoon.

Waar staat My Jerusalem View?

Dit hotel ligt in Stadscentrum van Jeruzalem, op 10 minuten wandelen van Machane Yehuda-markt, Ben Yehuda Street en Zionplein. Ook Ethiopische Kerk en Grote Synagoge van Jerusalem liggen op een kwartiertje wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

9,2

Fantastisch

9,4

Netheid

10

Locatie

9,4

Personeel en service

9,4

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 38 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 7 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 49 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 49 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Elka

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing
1 nacht verbleven in mei 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Matty

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location - great view Walkable to the market, western wall, restaurants and transportation out front
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Teodoro

Great view
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Michael

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great place

Great place. Highly underrated
1 nacht verbleven in december 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juliana

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. The views are spectacular!!
2 nachten verbleven in maart 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Pascal

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Très bon séjour

Nous avons passé une nuit très agréable Hôtel bien placé. Propre Belle vue
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Acher

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Elena was incredible. Super friendly and helpful. Highly recommended.
2 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Dena

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The entry is a dirty street but the place is nice. The men running it are helpful and friendly. I recommend this place . The only thing it’s missing is laundry facilities and outlets in the lobby .The laundry is thru the alley across the street and only takes coins so I had a challenge finding a place as I was using cc but I’d stay there again . There’s a grocery store next door which Is convenient.
12 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Juvenal

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
I did not like the fact that you have to call to enter. It is difficult to navigate.
1 nacht verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Christi

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff was extremely helpful and very kind which is hard to find in Isreal, They spoke clear english. I believe they are remodeling so it was not like in perfect shape but it was clean and good enough for our stay also its in Jerusalem unless your gonna spend tons of money you wont find anything perfect but this one at least it had no bed bugs and it was clean. Perfect view also on top of the roof. The Motel was in a perfect location to a train and then you could get a bus because u do not want to drive in Jerusalem its not safe. The parking garage is in the back of the motel which it is hard to find but again they are very helpful get WHATSAPP and they will send you a video on how to find it. As far as safety goes its Jerusalem and it can be a rough place but I felt safe, it was in a more of Jewish community which made it safer.
2 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kamran

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel is located in 2 separate floors of a 15 floor building at the center of busiest point of Jerusalem. The suits are located at 15th floor. Parking is under the building and there is a very small sign for the elevator leading to the hotel’s lobby, so at first you may get lost.. Check in was very easy, the front desk lady was very nice and helpful, the room was exceptionally clean, modern and well equipped, with a beautiful 360 view of Jerusalem. The only negative point : there are 12-15 steps from lobby to the suits, so you need to plan taking your heavy luggage’s up and down( the hotel owners will help you if they are available). If you are booking the suits, please note they are not elevator going to suites floor therefore not appropriate for a person with disabilities or someone on wheelchair.
2 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

rinat

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

love it!

best locatio-very private-excellent service
1 nacht verbleven in december 2022
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Manuel

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service

Not the best building for a family to stay

Ok facilities in a very old building, completely different from what we so in your website. We stayed for 3 nights but never saw a hotel employee. Only spoke to one in the phone because the door was locked when we arrived at night. HE Sent info via WhatsApp the same day i arrived, on how to get into the building without taking into consiration that when you travel long distances (usa, united arab Emirates) sometimes phone service is not available. Why wait for the last 24 hours before a reservation to send info on how to get inside the building? By the way, the area is not the safest and we saw a homeless sleeping inside the building today before we checked out. This guy was very stinky For the lasr 2 days the never clean the room
3 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leonard

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Everything was excellent , but specially the city view was priceless
4 nachten verbleven in mei 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

ERAN

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Small but location is great

Nice room but very small and also the bathroom is small. The location is great in the center and also the service was excellent.
1 nacht verbleven in november 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Elisabeth

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
un très bon séjour _ à recommander!
3 nachten verbleven in november 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Tal

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Awesome hotel

Great rooftop and location Best value for money We were super happy
1 nacht verbleven in oktober 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Eliad

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

An excellent and not expensive hotel

We rented a room for 3 nights. The hotel is located at the top floors (13-15) of a building in Jaffa (Yafo) street, the heart of Jerusalem, and has an amazing view all over! The location is excellent and we barely needed to use our car, we could walk to all the best locations of Jerusalem or to take the train. The stuff in the hotel was very very nice, the place was very clean and had 2 large balconies with an amazing view, the best spot for a coffee (the hotel contains small kitchens for coffee near the balconies). Since we have a tall car, we couldn’t use the parking lot which is limited for 2 meters height cars, but there is a parking lot at the building for 80₪ a day. Generally we could manage without a car. We were very surprised to get all this for about 450₪ Per night. We totally recommend this hotel very much and will come back again.
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Joe

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

4.5/5 stars. Great!

Very great service
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

smadar

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

מלון מצוין מכל הבחינות

המלון במרכז העיר קרוב לכל מה שצריך כדי לטייל.היה נקי נעים יחס מצוין. תודה רבה ! נחזור בקרוב🙏🙏
1 nacht verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Morten

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect, however with weird check in

Fantastic room and absolutely amazing roof patio. Nice with cofee and bar. Only problem is the shady bulding (wich is OK) but especially the fact that there is no actual reception before you somehow get in to the building. I had to call them upon arraival and find a woman in the crowd. Quite costy as my foreign calls a very expensive untill I can purchase a sim card.
6 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Kit

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

2 night stay for a couple

The stay was fantastic - excellent service from the staff at the hotel, a really good modern room and also a wonderful view from the 13th floor of the building
2 nachten verbleven in maart 2020
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I was surprised that for staying a week, I did not get housekeeping services aside from towel replacement and garbage pick up. Also, the walls are very thin. But location and view from patio are fantastic.
6 nachten verbleven in februari 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Mark

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Definitely stay here

Definitely stay here! Great view from the top and free coffee! The ladies at reception are awesome with local knowledge as well as just being super friendly and nice.
1 nacht verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Tiene una terraza con muy buena vista pero la anuncian como si fuera privada, la ubicación es muy buena, el servicio es diligente y esmerado pero de las 2 personas que atienden 1 no habla inglés, dejan basura y sin limpiar los ceniceros por días! En la noche tuvimos muchos problemas para accesar al hotel. En fin no lo recomiendo se ninguna manera!
2 nachten verbleven in september 2019