Geheel appartement
Apartment in the center of Jerez
Appartement in Jerez de la Frontera
Fotogalerie voor Apartment in the center of Jerez





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamer
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Guitarra Apartment
La Guitarra Apartment
- Wasmachine
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie A/CA/00247
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Jerez de la Frontera, Cádiz
In de buurt
Tuinen van Alcázar2 min. wandelen - 0.2 km
Kathedraal van Jerez3 min. wandelen - 0.3 km- Plaza del Arenal1 min. wandelen - 0.0 km
- Bodega Tio Pepe2 min. wandelen - 0.2 km
- Wijnmakerij Gonzales Byass3 min. wandelen - 0.3 km
Lokaal vervoer
- Jerez de la Frontera (YJW-Treinstation Jerez de la Frontera) - 14 min. wandelen
- Jerez de La Frontera (XRY) - 23 min. rijden
Restaurants
- Domecq El Gallo Azul2 min. wandelen
- TalaBar2 min. wandelen
- Bar La Perla3 min. wandelen
- El Mirador Del Arenal1 min. wandelen
- Taberna Arenal / Taberna Jerez1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Apartment in the center of Jerez
Beoordelingen
10








