Bekijk de voordelen waarvan je profiteert met VIP Access
Als lid krijg je meer
Bespaar 15% of meer op geselecteerde VIP Access-accommodaties als je het Silver-niveau of hoger behaalt
Geniet van topkwaliteit en uitstekende service
Krijg een voordeel tijdens je verblijf bij geselecteerde accommodaties, plus gratis kamerupgrades, vroeg inchecken en laat uitchecken indien beschikbaar.
Ferman Hotel Old City - Special Class bevindt zich in Sultanahmet, een wijk in in Istanbul, en ligt in de uitgaansbuurt en bij de zee. Blauwe moskee en Sultanahmet-plein zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag wilt shoppen, kan dat bij Grand Bazaar en Galataport. Ga naar Vodafone Park om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Expocentrum van Istanbul, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Istanbul
Hotel met een luxe stijl niet ver van Blauwe moskee
Ferman Hotel Old City - Special Class bevindt zich op loopafstand van Sultanahmet-plein en Hagia Sophia en biedt een dakterras, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een bar en een businesscentrum.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en parkeerplaatsen ter plaatse
Snelle uitcheckservice, hulp bij uitstappen/tickets en meertalig personeel
Een automaat, een kluis bij de receptie en een waterkoeler
Beoordelingen van gasten zeggen niets dan goeds over het behulpzame personeel
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben leuke voordelen zoals luxe beddengoed en laptopwerkplekken, naast faciliteiten zoals gratis wifi en airconditioning.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Gemeenschappelijke badkamers met vloerverwarming en douches
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Wifisnelheid op de kamer: 25+ Mbps
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op vaste tijden en op verzoek tegen een toeslag
Limousine-/autoservice
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 20 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 10.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Een bar/lounge
Een restaurant
Dingen om te doen
Bibliotheek
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Wasserij
Waterkoeler
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Portier
Schoonmaakservice (dagelijks)
Turndownservice
Zakelijke diensten
Businesscentrum
Computerstation
Vergaderruimte
Buiten
Dakterras
In een provinciaal park
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Meer
1 gebouw
7 etages
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Gebouwd in 2008
Gemeenschappelijke woonkamer
Receptieruimte
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Hypoallergeen beddengoed
Luxe beddengoed
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badkamervloerverwarming
Douche
Gemeenschappelijke badkamer
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 124 cm met premium satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Elektrische waterkoker
Gratis mineraalwater
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning
Geluiddichte kamers
Gemeenschappelijke accommodaties
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluis
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Toegang via buitengalerij
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Om opgehaald te worden, dien je de accommodatie 24 uur voor aankomst te contacteren. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 5 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 5 voor kinderen
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 110 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 10 (retour), (van 1 tot 6 jaar oud)
Betaald parkeren: EUR 20 per dag
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Tijdens de voorjaarsvakantie geldt bij check-in een minimumleeftijd van 18.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie 20911
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
In deze accommodatie zijn huisdieren, waaronder geleidehonden, niet toegestaan.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Ferman Hotel Old City - Special Class?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Ferman Hotel Old City - Special Class?
Vandaag, 8 okt. 2026, kost een verblijf bij Ferman Hotel Old City - Special Class van één nacht voor twee volwassenen op 12 okt. 2026 min. € 127, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 20 per dag.
Hoe laat kan ik bij Ferman Hotel Old City - Special Class inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Ferman Hotel Old City - Special Class uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken.
Biedt Ferman Hotel Old City - Special Class een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 110 per voertuig.
Waar staat Ferman Hotel Old City - Special Class?
Dit luxe hotel ligt in Sultanahmet, op 10 minuten wandelen van Blauwe moskee, Sultanahmet-plein en Hagia Sophia. Ook Bosporus en Topkapi-paleis liggen op een kwartiertje wandelen. Station Cankurtaran ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Station Sultanahmet is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Ferman Hotel Old City - Special Class
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
9,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 352 van 655 beoordelingen
10 - Uitstekend
352
Gastenscore: 8 - Goed. 234 van 655 beoordelingen
8 - Goed
234
Gastenscore: 6 - Redelijk. 43 van 655 beoordelingen
6 - Redelijk
43
Gastenscore: 4 - Matig. 17 van 655 beoordelingen
4 - Matig
17
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 655 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
9
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Francesco
21 jul 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Posizione ottimale per visitare Sultanhamet. Buona colazione nella terrazza sul tetto con spettacolare panorama. Camera in depandance comoda e pulita.
3 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Atif
30 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Enjoyed the hotel… it’s very to close to main tourist places … breakfast was very good thank you
8 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Fatemeh
15 jun 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel. The entire staff was super helpful and friendly. I didn’t get everyone’s name but the ones that I remember are Omer and Selcuk.
6 nachten verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jamshed
2 sep 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed as a family of 4 (2 kids) in 2 connected rooms. We were pleasantly surprised by the size of the rooms, separate bathroom with Turkish bath and separate terraces. Rooms were very clean and staff was brilliant and very friendly respective. Hotel is just 5mins walk from Blue Mosque on Bosphorus side of Sultanahmet so getting around was easier. Comfy beds. We liked the place and what it had to offer and ended up staying one extra night. Breakfast is excellent with different choices and roof terrace for breakfast was just amazing. You can access the roof terrace anytime of the day and night to get a view of Blue Mosque or Bosphorus.
Bathrooms were tailored for Turkish bath so had warmer feel but front desk guy advised us that he could change the temperature as it was too warm for us in the bathroom/toilet. Overall a great experience and a good find. Mini fridge and Smart TV was a bonus thought we were mainly out whole days. Highly recommended. Rooms were immaculately cleaner every day and towels changed.
2 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Maher
21 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location.
5 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Silvia
13 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing staff and great location for tourism.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Sanam
21 nov 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lovely hotel location and staff
4 nachten verbleven in september 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Andreas
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Lage top
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Tanveer
30 mei 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good choice
Great location, close to the main attractions, very helpful from when we checked , good number of restaurants around.
3 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Mahmood
11 jul 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is ideally located, welcoming and helpful staff , excellent breakfast and best of all walking distance from all major attractions.
5 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Faisal
6 mrt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Perfect hotel very nice,clean,convenient, safe
Very nice Breakfast 👌
5 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Martha
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I love love this hotel! In love with the bathroom. Very convenient location. Very welcoming staff
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Megan
3 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the location and its proximity to main attractions and restaurants, while still being quiet. The staff were very accommodating and friendly, and the breakfast was fantastic. The view from the rooftop was pretty spectacular too. Would recommend a stay here.
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
makoto
14 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Breakfast is wonderful‼️
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Thiago
7 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ótimo custo benefício
Um ótimo custo benefício e com uma excelente localização.
4 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
TIANHUA
22 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
コスパ良いと思う。
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The staff are very friendly and the location is perfect. Easy walk to all the major sites. Lots of dining and shopping choices. The variety at breakfast was good and the views from the rooftop where breakfast is were amazing.
5 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Stéphanie
22 jan 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super service, hôtel, personnel attentif et adorablz
4 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
stuart
4 nov 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful experience. Room staff where grade A
Location wonderful. Walking distance from every thing and no car noise !
3 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
P
10 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
o hotel é limpo e confortavel! Os funcionarios muito educados e atenciosos! Café da manha delicioso!
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
RILE
16 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Clean comfortable. Convenient to go shopping, dinning. Close to historic mosques. Vwry friendly and helpful staffs. Highly recommended.
4 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Igor
16 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A highlight of our stay in Istanbul
Fabulously central location and impeccable service at this hotel. Many breakfast options. I was really happy with our rooms and the front desk service.
3 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling
6/10 – Matig
Robert
4 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Overpriced for the value but excellent location.
6 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
luz rebeca
2 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
A place to return
Increible hotel que tiene muchas ventajas, buen desayuno, increibles vistas de las mezquitas y cerca de los lugares emblematicos. Ademas hay restaurantes buenos con comida deliciosa.
3 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Christine
4 jul 2024
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Always stay here
We love staying at the Ferman! This is our third time staying here!