Hotel Del Postiglione

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 113
inclusief belastingen en toeslagen
16 jul - 17 jul

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Economy kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden, privébadkamer

  • Uitzicht op de stad
  • 18 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Superior kamer, 1 twee- of 2 eenpersoonsbedden

  • Uitzicht op de stad
  • 20 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed OF 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi

Driepersoonskamer

  • 21 m²
  • Max. aantal: 3
  • 1 tweepersoonsbed en 1 eenpersoonsbed
  • Gratis wifi

Vierpersoonskamer

  • 22 m²
  • Max. aantal: 4
  • 1 tweepersoonsbed en 2 eenpersoonsbedden
  • Gratis wifi
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hotel Del Postiglione bevindt zich in Ischia Porto, een wijk in in Ischia, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Haven van Ischia en Porto di Forio zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Spiaggia di Maronti en Poseidon Thermale Tuinen. Gelateria Ice da Luciano en Idroterme Olympus zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals duiken, snorkelen en zeilen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen mountainbiken. Bekijk onze reisgids voor Ischia
Kaart
Via Giacinto Gigante 19, Ischia, NA, 80077

In de buurt

  • Een straat met kinderkopjes, omzoomd door kleurrijke gebouwen en winkels.
    Via Vittoria Colonna
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Een geplaveid plein met een centrale fontein, omringd door bomen en historische gebouwen.
    Terme di Ischia
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Een jachthaven met boten afgemeerd langs de waterkant, omringd door gebouwen en palmbomen.
    Haven van Ischia
    17 min. wandelen - 1.4 km
  • Piazza degli Eroi
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Spiaggia di San Pietro
    3 min. wandelen - 0.3 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Napels (NAP) - 114 min. rijden

Restaurants

  • La Dolce Sosta
    3 min. wandelen
  • Bar Minicucci
    1 min. wandelen
  • Gran Caffè Vittoria
    4 min. wandelen
  • Bar Calise
    5 min. wandelen
  • Da Ciccio
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Hotel Del Postiglione

  • Hotel vlak bij Haven van Ischia
  • Geniet van een dakterras, een wasserij en een bar bij Hotel Del Postiglione. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een shuttleservice van/naar de luchthaven, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en een 24-uurs receptie
    • Bagageopslagruimte, hulp bij uitstappen/tickets en een kruier/portier
    • Meertalig personeel, een kluis bij de receptie en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel Del Postiglione bieden voordelen zoals airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Verrijdbare/extra bedden (toeslag) en baby-/kinderbedden (toeslag)
    • Badkamers met regendouches en bidets
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag) op verzoek

Eten en drinken

  • Een bar/lounge
  • Snackbar/delicatessenwinkel

Restaurants ter plaatse

  • Il Postiglione

Dingen om te doen

  • Tv in gemeenschappelijke ruimtes

Gezinsvriendelijk

  • Babybed (toeslag)
  • Extra bed (toeslag)
  • Kinderopvang (toeslag)
  • Snackbar/delicatessenwinkel
  • Wasserij

Voorzieningen

  • 24-uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Kluisje bij het onthaal
  • Wasserij

Gastendiensten

  • Conciërgeservices
  • Hulp met excursies en tickets
  • Meertalig personeel
  • Portier
  • Schoonmaakservice (dagelijks)

Buiten

  • Dakterras

Meer

  • 1 gebouw
  • 3 etages

Kamervoorzieningen

Slaapkamer

  • Babybed (toeslag)
  • Extra bed (toeslag)
  • Verduisterende gordijnen

Badkamer

  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer
  • Regendouche

Entertainment

  • Tv

Eten en drinken

  • Beperkte roomservice

Meer

  • Airconditioning (met klimaatregeling)
  • Bureau
  • Kluis
  • Mobiele toegangssleutel
  • Strijkijzer/strijkplank op verzoek
  • Telefoon

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.30 uur

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Bij het inchecken dienen gasten een negatieve Covid-19-test of bewijs van een volledige Covid-19-vaccinatie voor te leggen
Alle gasten vanaf 18 jaar dienen een bewijs van een negatieve Covid-19-test voor te leggen. Het resultaat van de test mag niet ouder zijn dan 48 uur voor het inchecken. Alle gasten vanaf 18 dienen een bewijs van een Covid-19-vaccinatie voor te leggen. Gasten dienen ten minste 20 dagen vóór het inchecken een volledige vaccinatie te hebben ontvangen
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 20.0 per nacht.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 3.00 per persoon, per nacht.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 4.00 per persoon, per nacht.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 120 per persoon (retour)
  • Kindertarief voor de luchthavenshuttle: EUR 110 (retour)
  • Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
  • Toeslag voor extra bed: EUR 20.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel Del Postiglione?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel Del Postiglione?

Vandaag, 3 jul. 2026, kost een verblijf bij Hotel Del Postiglione van één nacht voor twee volwassenen op 16 jul. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Hotel Del Postiglione inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel Del Postiglione uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.30 uur uit te checken.

Biedt Hotel Del Postiglione een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 120 per persoon.

Waar staat Hotel Del Postiglione?

Dit hotel ligt in Ischia Porto, op 15 minuten wandelen van Via Vittoria Colonna en Haven van Ischia. Ook Kerk van San Pietro en Spiaggia di San Pietro liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Hotel Del Postiglione

8,0

Zeer goed

7,8

Netheid

8,8

Locatie

8,4

Personeel en service

7,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 13 van 53 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 28 van 53 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 53 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 53 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 53 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Juri

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Old-fashioned in a good way. Large rooftop patio came with superior room. Not hard on the budget. A bit worn but not offensively so.
1 nacht verbleven in mei 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Posizione vicino al porto

Posizione ideale per soggiornare a Ischia vicino al Porto staff gentile pulizia della struttura ottima
2 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

James

Positief: Netheid, personeel en service

Good Enough for Me

Location was great. Staff were friendly and attentive. Close to shopping, restaurants, and the beach. The hotel itself is quaint and cozy. The AC took a while to cool the room, the toilet didn’t flush properly, and the walls were paper thin. WiFi didn’t work. If you stay there, do not bring a car because the street is tiny and there’s nowhere to park. If you’re looking for luxury, move on. If you’re looking for affordability, practicality, and not terribly concerned about space and comfort, this is your spot.
3 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Per

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Fantastic !

We stayed here from 19/10. - 22/10 , and had a fantastic time. We had a room with a balcony and when we asked if we could take our breakfast to the room we got a big smile , a tray , big cups of coffee and fresh bakery. The room was cosy and we got clean towels and new soaps every day. In the reseption we got help to find a bus - route and we were given a map which was useful. We also wish we could have talked with the older man in the reseption. He was such a nice person and had even been to Norway , but the languageproblem made a stop to that. This place i highly recomanded !
3 nachten verbleven in oktober 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

MARIO

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
hotel confortevole pulito , ottima posizione , personale simpatico e cordiale , ci tornero' .
3 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Abbiamo pernottato tre notti presso la struttura. Siamo rimaste piacevolmente colpite: la posizione è centralissima, il personale è stato gentile e disponibile e la pulizia impeccabile. Tornerò sicuramente
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Gianluca

Posizione centralissima!

Interessava la posizione centrale ma allo stesso tempo tranquilla,vicino alla via dello shopping e al mare,per il resto albergo bisognoso di ristrutturazione,il proprietario e il personale molto gentile,non adatto per chi bada molto al confort e agli arredi,cornetti a colazione ottimi ma completamente assente il salato.
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Markus

Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten

Mit 3Sternen überbewertetes Hotel

Der Aufenthalt auf Ischia empfand ich als erholsam, allerdings war der Strassenverkehr hektisch und aus meiner Sicht gefährlich. Woher wohl die Ischianer die Ungeduld hernehmen? Ischia ist eine schöne Insel die ich gerne mal wieder besuchen würde.
8 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerd

6/10 – Matig

Dosca

Positief: Netheid, comfort kamer

Ottima posizione, struttura troppo datata

L'hotel si trova in una traversa del corso principale, raggiungibile a piedi in un minuto o meno. Si impiegano soli 5 minuti per raggiungere la spiaggia libera più vicina. Considerandone la posizione, il prezzo lo definirei addirittura basso. MA, la struttura è datata, a partire dalla hall, dalle poltrone fino a finire nella sala ristorante, dalle pareti rivestite in legno che rendono la stanza opprimente. La stanza era invece molto graziosa. La colazione è scarna, composta solo da cibi dolci come croissant, plumcake, yogurt, due succhi di frutta e classici corn flakes. Credo che in una meta turistica come Ischia, ci sia bisogno di adeguarsi a pasti internazionali, di modernizzare l'ambiente, di fornire una connessione wi-fi realmente funzionante. Altra nota dolente è la mancanza dell'ascensore, che per noi giovani non è un problema, ma un utente anziano ne risentirebbe. Positiva la convenzione a un prezzo davvero conveniente con le terme di negombo. Con affetto ricordo la signora, della quale non so il nome, che si occupa della colazione e della pulizia delle stanze
4 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

ANTONELLA

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Consigliato.

Camere confortevoli e pulite, personale gentile e disponibile, zona centrale.
10 nachten verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Fabrizio

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Ottimo, da ritornare.

Esperienza assolutamente positiva. Hotel posto in posizione centralissima. Stanza liuttoato nuova e molto pulita.
1 nacht verbleven in augustus 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Federica

Positief: Netheid, personeel en service

Personale e posizione top

I punti di forza di questo hotel sono sicuramente la posizione (in pieno centro, vicino al porto, a ristoranti, alle principali attrazioni di Ischia e al mare, che si trova a meno di 150m) e il personale che è gentilissimo e super disponibile. Inoltre ad angolo con la strada principale c'è un ottimo bar/pasticceria per chi non avesse la colazione inclusa. La struttura interna potrebbe essere migliorata. Un flop è stato l'odore di umido e chiuso nella stanza e il bagno un po' troppo piccolo. In generale sono soddisfatta.
1 nacht verbleven in juli 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Gennaro

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Rilassante

Situato nel cuore di Ischia in una traversa della nominata via roma,distante 150 metri dal mare e 50 metri dai negozi,bar ristoranti ecc..personale molto accogliente e gentile, camere nella norma,ci siamo trovati molto bene,ci ritorneremo sicuramente.
2 nachten verbleven in juli 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Frida

Positief: Comfort kamer
Hotellet har en veldig fin plassering på Ischia, men er litt gammelt og slitent. De som jobber der snakker bare Italiensk, noe som førte til enkelte kommunikasjonsproblemer, men dette har også sin sjarm.
3 nachten verbleven in juni 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Emanuela

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ottimo rapporto qualità-prezzo, ottima posizione a pochi minuti dal porto, atmosfera familiare e molto accogliente. molto soddisfatta del soggiorno!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Olivia Oliviero

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

L'Hotel Postiglione non ha paragone

Camera ristrutturata molto confortevole, personale di servizio (la signora che fa' le camere perche' l'hotel e' a conduzione famigliare) molto efficiente. Prima colazione............eccellenti croissant, varieta' nella scelta. Posizione dell'Hotel in centro a Ischia Porto.
Geverifieerd

8/10 – Goed

rosella

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Hotel pulito ed economico

Il nostro soggiorno presso questo hotel è stato confortevole, grazie alla gentilezza del personale. Posizione ottima per raggiungere tutti i centri di interesse sia a piedi che con i mezzi pubblici.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service

Centralissimo

Buon soggiorno personale addetto alla prima colazione molto cordiale
Geverifieerd

8/10 – Goed

Maria Grazia

Positief: Personeel en service

Hotel in ottima posizione

Hotel perfetto per la posizione, praticamente a due passi dal corso, per il resto le camere sono buone unica pecca la colazione, c'è poca roba non all'altezza di un tre stelle, per il resto tutto ok
Geverifieerd

6/10 – Matig

Filippo Alessandro

Buono il rapporto qualità/prezzo. E' pulito. L'arredo è un po'datato e manca l'ascensore. Consegnano le camere soltanto alle 14:00.
Geverifieerd

8/10 – Goed

DENIS

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

idéal

Hôtel au charme suranné, idéalement situé pour découvrir Ischia et Procida. Personnel adorable. Seuls les PDJ laissent à désirer par manque de choix. Très bon séjour de 4 nuits.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Soggiorno di tre giorni

Hotel situato in ottima posizione , a 30 mt dal centro di Ischia porto, il personale è veramente cortese ed attento a soddisfare le richieste ! Nota dolente è la qualità delle camere che anche se è vero che il prezzo pagato è abbastanza onesto, non è possibile presentare camere non curate e soprattutto con muffa! Vedi foto !
Geverifieerd

8/10 – Goed

Soppy

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Familiär geführtes Hotel mit Charme

Die Hotelbesitzer sind sehr höflich, nahbar und immer daran interessiert, wie es einem geht. Kaum hatten wir die Schwelle übertreten, wurden wir auch schon herzlich begrüßt. Auf Probleme (die Spülung hatte öfter eine Macke und hörte nicht auf zu spülen) reagierten sie sofort. Der ältere Herr hinter der Rezeption spricht leider kein Englisch, aber sein Sohn steht ihm dafür mit seinen Kenntnissen zur Seite. Und irgendwie versteht man sich ja doch immer irgendwie. Das Hotel und das Zimmer sind klein und schon etwas verwohnt, aber sehr sauber und ordentlich. Das Zimmer wird täglich gesäubert und es gibt auch täglich frische Handtücher. Das Hotel liegt fast im Zentrum des Ortes, nur eine Querstraße weiter finden sich Geschäfte und Restaurants. Auch bis zum Hafen sind es nur 10 min zu Fuß. Das Frühstück ist eher was für Schleckermäuler: es gab 4 verschiedene Arten von Kuchen, kleine süßliche Brötchen (der einzige "Belag" waren Butter, Nutella und Marmelade), Butterkekse und mit Marmelade gefüllte Croissants. Dazu werden Kaffee, Tee und Saft gereicht. Wir würden wieder in das Hotel fahren.
Geverifieerd

8/10 – Goed

Andrew

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely friendly hotel in the center of Ischia, perfect for a short romantic getaway and fantastic value too.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Erna

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Charming and clean, nice staff, excellent location

This cosy hotel is just as pretty as depicted in the images, and my room was very charming and clean. The personnel was friendly and nice. The location of the hotel is excellent as it is just a skip from the main shopping street and restaurants and also a short walking distance from the port and several beaches. I would stay here again and recommend it to others as well. Siisti ja ystävällinen hotelli erinomaisella sijainnilla. Suosittelen.