Gehele woning·Particuliere eigenaar

Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon

Fotogalerie voor Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon

Een hal met vloerbedekking, witte wanden en een witte kast met verstelbare deuren.
Een kamer met een vloerbedekking, een witte deur, een raam met jaloezieën en een plafondlamp.
Een badkamer met een wit wastafel, toilet en douchegordijn met een sheriff thema.
Een keuken met een koelkast, een deur met een raam en een bezem.
Een kamer met tapijtvloer, twee ramen met zonwering, een ventilatie rooster in het plafond en een klein zwart opbergunit.

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamer

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon

  • Discover the beauty of Lebanon from this 3-bedroom house. With two full beds and one twin bed, it comfortably sleeps families or groups. Accomodations can be made to suit the needs of any type of business or long term traveler. This home is also rented out locally . The single bathroom keeps things simple and convenient. Guests enjoy a terrific blend of cozy heating and refreshing AC, making every season enjoyable. Whether relaxing indoors or exploring nearby, this marvelous home offers a welcoming retreat with a large deck and private setting. It’s easy to see why you’ll be able to unwind at our place.

Accommodatie-voorzieningen

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Bad of douche

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Lebanon. Fashion Mall at Keystone en Clay Terrace zijn een bezoekje waard als je graag wat wilt shoppen. Als je liever de prachtige natuur intrekt, kun je Eagle Creek Park en Grand Park verkennen. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Autoracecircuit Lucas Oil Indianapolis of Pacers Athletic Center. Bekijk onze reisgids voor Lebanon
Meer vakantiehuizen in Indianapolis
Kaart
Lebanon, IN

In de buurt

  • Een historisch gebouw van rode baksteen met boogvensters en een klokkentoren.
    Corner Park
    3 min. rijden - 2.5 km
  • Een verhard gebied met een gedenkplaat die het 500-jarig bestaan van de Indianapolis 500 race in 2011 markeert.
    Indianapolis Motor Speedway
    27 min. rijden - 42.1 km
  • Het Indiana Convention Center met een digitaal bord waarop de datum 22 juni 2019, de tijd 10:49 uur en een temperatuur van 73°F staat.
    Indiana Convention Center
    33 min. rijden - 52.5 km
  • Het interieur van de Bankers Life Fieldhouse, met een groot bord waarop staat: 'Thuis van de Indiana Pacers'.
    Gainbridge Fieldhouse
    33 min. rijden - 53.2 km
  • Een modern gebouw met grote ramen en een Lucas Oil bord. Er leiden trappen naar de ingang, en een trottoir met bomen.
    Lucas Oil-stadion
    34 min. rijden - 60.6 km

Lokaal vervoer

  • Internationale luchthaven Indianapolis (IND) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Love's Travel Stop
    8 min. rijden
  • McDonald's
    4 min. rijden
  • Casey's
    15 min. wandelen
  • Starbucks
    3 min. rijden
  • Steak 'n Shake
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon?

Dit vakantiehuis in Lebanon ligt op 32 km afstand van Traders Point Creamery, Eagle Creek Park en Grand Park. Ook SportZone en Pacers Athletic Center liggen op 32 km afstand.

Beoordelingen over Fantastic 3-bedroom house with AC in charming Lebanon