Gehele woning

Nice home in Imperia with outdoor swimming pool

Fotogalerie voor Nice home in Imperia with outdoor swimming pool

Een kustplaats met een strand, hotelgebouwen en een opvallende kerk.
Een terras buiten met tafels en stoelen, een glazen constructie en uitzicht op een heuvel met gebouwen.
Een jachthaven met vele boten afgemeerd, omgeven door een dichtbebouwd stedelijk gebied met gebouwen en een heuvel op de achtergrond.
Een zwembad met ligbedden en parasols, omringd door groen en gebouwen op de achtergrond.
Een strand met rijen ligbedden en parasols, een hotel met een rood-witte gevel en een heuvel met gebouwen op de achtergrond.

Populaire voorzieningen

  • Uitzicht op zee
  • Zwembad
  • Keuken
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Nice home in Imperia with outdoor swimming pool

  • Geniet van de nabijheid van de zee op vakantie in dit vakantiehuis bij het strand.



    Ontsnap aan het dagelijks leven en breng een ontspannen vakantie door in het lichte en uitnodigende huis, dat zijn gasten verwelkomt op een ideale locatie voor een bewogen verblijf aan de Ligurische Zee, het strand is vanaf hier gemakkelijk te bereiken met de gratis openbare shuttlebus. De gezellige, moderne inrichting en warme kleuren creëren een sfeer waarin je heerlijk kunt ontspannen. Verheug je op gezellige avonden op de bank aan het einde van een heerlijke vakantiedag en geniet van jullie tijd samen. De wooneenheden bevinden zich in een vakantiecomplex dat ideaal is voor gezinnen en groepen, omdat er veel faciliteiten en activiteiten zijn.



    Breng aangename uren door in de idyllische privétuin, geniet van de zon, verfris jezelf in het zwembad, dat ook twee gedeeltes voor kinderen heeft, en maak gebruik van de aangeboden activiteiten.



    Rijd naar de kust en geniet van het strandleven en zwem in zee. Rondom Imperia wacht je een aantrekkelijk landschap dat wordt gekenmerkt door olijfgaarden. Verken te voet of op de fiets een prachtig fietspad van 24 kilometer langs de kust en andere paden in de omgeving. Beleef het achterland en breng een bezoek aan Imperia, Sanremo, Porto Maurizio en Dolcedo.



    Verheug je op een heerlijke tijd in dit vakantiehuis met toegang tot het zwembad.



    - Gratis parkeren op locatie

    - Verbruikskosten incl.

    - Bedlinnen + handdoek (inclusief)

    - Eindschoonmaak (inclusief)







    - Zwembad: medio mei - eind sep.

    - Gezamenlijk buitenbad (170m2)

    - Airconditioning

    - Gez. wasmachine tegen betaling

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt aan het water in Imperia. Geniet van de prachtige natuur bij Foce Beach en Spiaggia della Marina. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Maritiem Museum van West-Ligurië en Maritiem Museum van Imperia. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Imperia
Meer vakantiehuizen in Imperia
Kaart
Imperia

In de buurt

  • Uitzicht op de kust met helder water, strandparasols en een heuvelstad op de achtergrond.
    Haven van Diano Marina
    11 min. rijden - 13.7 km
  • Een statig gebouw met kolommen, een rode trap en vlaggen.
    Casino Sanremo
    26 min. rijden - 31.3 km
  • Santuario di Monte Calvario
    3 min. rijden - 1.4 km
  • Villa Grock
    8 min. rijden - 9.2 km
  • Ariston Theater
    24 min. rijden - 30.6 km

Lokaal vervoer

  • Imperia Station - 13 min. rijden

Restaurants

  • Caffé Vittoria
    5 min. rijden
  • La Ribotta
    5 min. rijden
  • Osteria Didu
    5 min. rijden
  • Speed Pizza
    6 min. rijden
  • Caffè Pepito SAS
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt 1 bedroom beautiful home in Imperia over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 1 bedroom beautiful home in Imperia?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 1 bedroom beautiful home in Imperia inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 1 bedroom beautiful home in Imperia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 1 bedroom beautiful home in Imperia?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het water, op 5 km afstand van Santuario di Monte Calvario, Foce Beach en Klooster van Santa Chiara. Ook Kathedraal van San Maurizio en Parasio liggen op 5 km afstand.