Gehele woning·Particuliere eigenaar

House by the lake with garden

Fotogalerie voor House by the lake with garden

Zwembad
Terras
Sportveld
Strand
Exterieur

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

3 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 660 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

House by the lake with garden

Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis heeft 3 slaapkamers en biedt gratis wifi en een zetelbed. De keuken is standaard voorzien van een koelkast en vaatwasser. Maak daarnaast gebruik van een wasmachine en een koffiezetapparaat/waterkoker. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Elke kamer in dit vakantiehuis is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.

Elke badkamer is voorzien van een douche. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.

De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de woning: gratis wifi

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Slaapbank

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Tot 25 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Beperkte huishoudservice

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Aan het water
  • In de bergen

Dingen om te doen

  • Bergbeklimmen in de buurt
  • Golfbaan in de buurt
  • Mountainbiken in de buurt
  • Vismogelijkheid in de buurt
  • Wandel-/fietsroutes in de buurt
  • Windsurfen in de buurt
  • Zeilen in de buurt
  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Accommodatie bevindt zich in een resort
  • Unitgrootte: 60 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 17.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 23

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
1 in totaal (tot 25 kg per huisdier)
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Treppen und Feldwege. Kinderwagen ist unbequem.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 017082-CIM-00016, IT017082B4PJP7AJS8

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in de bergen en aan het water in Idro. Geniet van de prachtige natuur bij Idromeer en Valle del Chiese. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Limonaia la Malora en Panetteria Perolini. Orto Botanico di Toscolano Maderno en La Limonaia Pra de la Fam zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals windsurfen en zeilen. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals bergbeklimmen en wandel- en fietsroutes afleggen. Bekijk onze reisgids voor Idro
Meer vakantiehuizen in Idro
Kaart
Tre Capitelli, Provincia di Brescia

In de buurt

  • Idromeer
    Idromeer
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Ledromeer
    Ledromeer
    46 min. rijden - 36.1 km
  • Limone Sul Garda Porto Turistico
    Limone Sul Garda Porto Turistico
    52 min. rijden - 52.3 km
  • Vittoriale degli Italiani
    43 min. rijden - 37.3 km

Lokaal vervoer

  • Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio) - 65 min. rijden

Restaurants

  • Ristorante "Al Mulino
    15 min. rijden
  • Ristorante La terrazza
    3 min. wandelen
  • Bar Bocce
    10 min. rijden
  • Albergo Milano Ristorante Pizzeria
    6 min. rijden
  • Ristorante "Mistica
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt House by the lake with garden over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij House by the lake with garden?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 25 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoe laat kan ik bij House by the lake with garden inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House by the lake with garden uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat House by the lake with garden?

Dit vakantiehuis aan het water bevindt zich op enkele stappen van Idromeer en op 3,2 km van Rocca d'Anfo. Ook Comune di Vestone en Valle del Chiese liggen op 20 km afstand.

Beoordelingen over House by the lake with garden

Beoordelingen

Uitzonderlijk

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

10

Locatie

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

Michael M.

Positief: Netheid

Tolles Haus in erholsamer Umgebung

Es hat uns sehr gut gefallen, leider war das Wetter nicht so toll. Die Lage des Hauses ist aber ein Traum. Vielen Dank und wir kommen gerne wieder !!
7 nachten verbleven in juli 2023