Vlakbij de noordwestkust van Tenerife ligt het vakantieappartement Casa Amparo in Icod de los Vinos en biedt een spectaculair terras met uitzicht op de oceaan. Casa Amparo is gebouwd met rustieke stenen en bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, een slaapkamer en een badkamer en is daarom geschikt voor 2 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, kabeltelevisie en een wasmachine. Verder kan er op verzoek een babybedje en een kinderstoel worden verstrekt. Het absolute hoogtepunt van de accommodatie is het royale terras met prachtig uitzicht op de oceaan. Hier kun je romantische uren doorbrengen in de whirlpool, zonnebaden op de ligstoelen of uitrusten in een paar stoelen in de schaduw met een verfrissend drankje.
Winkels, supermarkten, restaurants en cafés liggen op slechts 500 meter of 7 minuten lopen van het pand. Bovendien ligt het prachtige strand Playa de San Marcos op slechts 6 minuten met de auto of 2,5 km afstand.
Let op: er is een trap nodig om het pand te bereiken.
dit vakantiehuis ligt in Icod de los Vinos. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Paisaje Protegido de Rambla de Castro en Montaña de los Frailes. Daarnaast kun je ook ARTlandya en Museo de Artesanía Iberoamericana bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Camello Center en PuebloChico-themapark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Icod de los Vinos
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi?
Vandaag, 25 okt. 2026, kost een verblijf bij Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 256, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Icod de los Vinos ligt op 15 minuten wandelen van Iglesia de San Marcos, Dracaena draco en Parque del Drago. Ook Playa de San Marcos en Playa Moreno liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Apartment "Casa Amparo" with Terrace, Ocean View, Whirlpool & Wi-Fi
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
8,0
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 4 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 4 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 4 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 4 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 4 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Anne - Kathrin G.
31 jul 2024
Positief: Netheid, inchecken en locatie
Das Häuschen ist mit sehr liebevollen Details ausgestattet, gemütlich und es ist alles vorhanden.
Prima. Die Vermieter sind sehr sympathisch und hilfsbereit. Unbedingt zu empfehlen.
8 nachten verbleven in januari 2024
Van een partnersite
10/10 – Voortreffelijk
29 okt 2024
Tranquilidad y relax.
Pros: Recomendable en todos los sentidos, con todos los detalles necesarios para unos días de tranquilidad y descanso, muy limpio y cómodo todo. A Lala un 10 por su recibimiento y lo agradable de su trato, reflejo de lo que te encuentras allí...una casa acondicionada con mimo y cariño para hacerte sentir como en la tuya. Deseando regresar.
Van een partnersite
8/10 – Goed
19 okt 2023
Tolle Terrasse. Leider straßenlage. Preisleistung sehr gut.
Pros: La casa es muy acogedora, tiene una cocina muy amplia y una terraza muy grande con un jacuzzi estupendo, nos gustaría volver y estar más tiempo para disfrutar más la casa. Nos dejaron toallas y alfombras para la ducha, y nos pusieron dulces y vino de la zona. Los anfitriones fueron muy hospitalarios!
Cons: Estaba todo a nuestro gusto, no hay nada que nos nos gustara.