Pleasure Point Ichinomiya

2.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 253
16 aug - 17 aug

Kameropties

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 9

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 5
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Pleasure Point Ichinomiya ligt in Ichinomiya. Bezoek Natuurhistorisch Museum en Instituut van Chiba, vestiging Kasteel van Otaki en Monument voor Verkeer en Vriendschap tussen Japan, Spanje en Mexico, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Minamiboso Quasi-Nationaal Park en Tsurigasaki Surfing Beach. Mobara-pioenrozentuin en Groententuin van Kruideneiland zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Ichinomiya
Kaart
7525-4 Torami, Ichinomiyamachi, Ichinomiya, Chiba Prefecture, 299-4303

In de buurt

  • Een kustlandschap met een rotsachtige kustlijn, een witte pier en een grote groene heuvel op de achtergrond.
    Ubara-strand
    54 min. rijden - 39.7 km
  • Een strand met helder turquoise water, een zandstrand en een rotsachtige landtong in de verte.
    Moriya-strand
    58 min. rijden - 40.7 km
  • Mahjongmuseum
    14 min. wandelen - 1.2 km
  • Ohara Vismarkt Ochtendmarkt
    22 min. rijden - 13.6 km
  • Katakai-strand
    26 min. rijden - 21.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Chiba Chojamachi - 7 min. rijden
  • Tokio (NRT-Internationale luchthaven Narita) - 99 min. rijden

Restaurants

  • さかい珈琲シーサイドモール一宮店
    4 min. rijden
  • くるまやラーメン 一宮店
    4 min. rijden
  • スーパーkitchen かさや
    3 min. rijden
  • 志奈そば 田なか
    2 min. rijden
  • SEA SONG
    3 min. wandelen

Over deze accommodatie

Pleasure Point Ichinomiya

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Pleasure Point Ichinomiya heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Pleasure Point Ichinomiya inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.

Hoeveel kost een verblijf bij Pleasure Point Ichinomiya?

Vandaag, 18 jul. 2026, kost een verblijf bij Pleasure Point Ichinomiya van één nacht voor twee volwassenen op 16 aug. 2026 min. € 253, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Tot hoe laat kan ik bij Pleasure Point Ichinomiya uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Pleasure Point Ichinomiya?

Dit hotel in Ichinomiya ligt op 10 minuten wandelen van Tsurigasaki Surfing Beach en Minamiboso Quasi-Nationaal Park. Ook Mahjongmuseum en Meotoiwa Rotsen liggen op 5 km afstand. Station Chiba Torami ligt op 21 minuten wandelen.