10/10 – Voortreffelijk
Frédéric


































Er zijn all-inclusive kamertarieven beschikbaar bij Rixos Premium Magawish Suites and Villas. Deze prijzen zijn hoger omdat het eten en drinken ter plaatse bij de kamerprijs is inbegrepen (er gelden mogelijk beperkingen).
Fitnessfaciliteiten
Volleybal










Inchecken kan vanaf 14.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken voor 12.00 uur
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Bemande receptie
Geen huisdieren of assistentiedieren toegelaten
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Ja, deze accommodatie biedt 15 buitenzwembaden en een kinderzwembad. Het zwembad is van 08.00 uur tot 18.00 uur geopend.
Vandaag, 1 jun. 2026, kost een verblijf bij Rixos Premium Magawish Suites and Villas van één nacht voor twee volwassenen op 2 jun. 2026 min. € 439, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.
Bepaalde tarieven van deze accommodatie zijn all-inclusive.
Dit hotel in Village Road ligt aan het strand, op 0,3 km van Rode Zee en op 2,5 km van Hurghada Museum. Ook Sindbad Aqua Park en Zandstad Hurghada liggen op 10 km afstand.
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster



