Hacienda de la Canopée ligt vlak bij het strand in Hourtin. Bezoek Ardilouse-Lacanau Golf en Château Balac als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Parc naturel régional du Médoc en Réserve Naturelle de l'Etang de Cousseau. Bekijk onze reisgids voor Hourtin
Geniet van een gratis continentaal ontbijt, een terras en een tuin bij Hacienda de la Canopée. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een wasserij.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, een babysitter/kinderoppas (toeslag) en gemeenschappelijke werkruimte
Een waterkoeler, tuinmeubelen en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hacienda de la Canopée bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Gelijkaardige accommodaties
Spacious house with private pool and internet in Villamblard
Spacious house with private pool and internet in Villamblard
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.00 uur tot 10.00 uur
Privépicknicks
Dingen om te doen
Beachvolleyballen
Gratis fietsenverhuur
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Wasserij
Voorzieningen
Gemeenschappelijke koelkast
Wasserij
Waterkoeler
Zakelijke diensten
Flexwerkplekken
Buiten
Strandstoelen
Terras
Tuin
Tuinmeubels
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Gemeenschappelijke woonkamer
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.05 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hacienda de la Canopée Hourtin
Hacienda de la Canopée Guesthouse
Hacienda de la Canopée Guesthouse Hourtin
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hacienda de la Canopée?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hacienda de la Canopée inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hacienda de la Canopée uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hacienda de la Canopée?
Dit pension ligt vlak bij het strand, op enkele stappen van Parc naturel régional du Médoc en op 10 km van Museum Regards sur le Passé en Plage du Port. Ook Plage de Montaut en Réserve Naturelle de l'Etang de Cousseau liggen op 20 km afstand.