Wees welkom bij ‘Viooltje in het bos’, ons knusse chalet op park ‘t Veluwshof. Een klassiek tiny house met een nieuw fris interieur en eigen tuin, dichtbij alle faciliteiten van het park. Hier kun je ontspannen, spelen én genieten van de prachtige omgeving.
Het chalet heeft een woonkamer, met zithoek, eetgedeelte en open keuken. Er zijn twee slaapkamers: Slaapkamer 1 heeft 2-persoonsbed (140x200) met comfortschuim matrassen. Slaapkamer 2 heeft een stapelbed met 2x 1-persoonsmatras (80x200).
Het chalet is geschikt voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen met 2 kinderen. WIFI is tegen betaling te verkrijgen bij de receptie.
Op 50 tot 100 meter van de chalet vind je een restaurant, cafetaria, een supermarkt (van april t/m oktober), een seizoensgebonden buitenzwembad met waterglijbaan en kinderbad (deze is met mooi weer geopend van eind april tot begin september), speeltuinen, sportveld met voetbal, volleybal en basketbal, 2 tennisbanen, midgetgolf, bowlingbanen, fietsverhuur en een wasserette. In vakantieperiodes en rond feestdagen is er ook een kindertheater en een recreatieteam. Vanuit het park t Veluwshof fiets of wandel je zo het bos in of de aangrenzende heide. De toegang tot Nationaal Park De Hoge Veluwe bevindt zich aan de andere kant van het dorp, maar ook bijvoorbeeld zandverstuiving Kootwijkerzand en de Posbank zijn dichtbij. De wandel- en fietsroutes zijn oneindig, dus de fervent wandelaars en de wielerliefhebbers kunnen hun hart ophalen! Daarbij zijn er talloze terrasjes en restaurants in de omgeving om bij te tanken. Een kort auto ritje brengt je naar de Apeldoorn en Arnhem en leuke dagjes uit naar Paleis het Loo, Kinderpretpark Julianatoren, De Apenheul, Klimbos Veluwe, Burgers Zoo en Het Openlucht Museum.
Alleen recreatieve verblijven, geen werk- of woon gerelateerde verblijven toegestaan. * Alleen recreatieve verblijven, geen werk- of woon gerelateerde verblijven toegestaan. * Roken is niet toegestaan. * Huisdieren zijn niet toegestaan.
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
* Alleen recreatieve verblijven, geen werk- of woon gerelateerde verblijven toegestaan.
* Roken is niet toegestaan.
* Huisdieren zijn niet toegestaan.
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector en een rookmelder
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
Viooltje in het bos | Knus chalet op de Veluwe ligt in Bosgebied Hoenderloo, een wijk in Hoenderloo. Scherpenbergh Golf en Klimbos Veluwe zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Veluwsche Stoomtrein en Kinderparadijs Malkenschoten bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Omnisport Apeldoorn of Geldredome. Bekijk onze reisgids voor Hoenderloo
Hoenderloo, Gelderland
In de buurt
Nationaal Park Hoge Veluwe
7 min. rijden - 4.6 km
Kröller-Müller Museum
14 min. rijden - 10.8 km
Kasteel Ter Horst
12 min. rijden - 13.5 km
Arnhems Oorlogsmuseum
16 min. rijden - 22.9 km
Bussloo-meer
18 min. rijden - 24.4 km
Lokaal vervoer
Station Apeldoorn De Maten - 20 min. rijden
Luchthaven Schiphol (AMS) - 89 min. rijden
Restaurants
Het Zonnehuis
11 min. rijden
Restaurant Van der Valk de Cantharel
10 min. rijden
Bospaviljoen ‘t Leesten
10 min. rijden
Café de Heksenketel
11 min. rijden
Wegrestaurant Mendel
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Viooltje in het bos | Knus chalet op de Veluwe?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Viooltje in het bos | Knus chalet op de Veluwe inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Viooltje in het bos | Knus chalet op de Veluwe uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Beoordelingen over Viooltje in het bos | Knus chalet op de Veluwe