Sekitei ligt bij de oceaan in Hatsukaichi. Bezoek Schrijn van Itsukushima en Pagode van vijf verdiepingen, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Winkelcentrum Omotesando en Machiya-straat. Aquarium van Miyajima en Shokubutsu-park van Hiroshima zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals bergbeklimmen. Bekijk onze reisgids voor Hatsukaichi
Sekitei biedt onder andere een openbaar binnenbad (geen mineraalbron) en een Japanse tuin. Geniet van een 24-uurs openbaar bad om tot rust te komen en verwen jezelf met een gezichtsbehandeling, een massage of een lichaamsbehandeling. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Een ontbijt met lokale gerechten (toeslag), gratis kranten en massage- en behandelingsruimtes
Een kluis bij de receptie en een bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben volop comfort met privébubbelbaden binnen en vloerwarming, bovenop voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Kinderstoelen, kinderpantoffels en servies voor kinderen
Badkamers met aparte badkuipen en douches en haardrogers
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Eten en drinken
Dagelijks ontbijt met lokale gerechten tegen een toeslag beschikbaar van 07.30 uur tot 09.30 uur: JPY 5.000 voor volwassenen en JPY 3.500 voor kinderen