NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl
Dit nieuw gebouwde mooie appartement met 2 slaapkamers ligt op 2 minuten lopen van het Baseball Museum. 5 minuten lopen van het station van Hiroshima. Elke slaapkamer wordt geleverd met 1x queensize bed dat in totaal voor 4 personen kan slapen. Het bevindt zich op de 1e verdieping met uitzicht vanaf het balkon. Alle beddengoed zijn kwaliteitsnormen van het hotel. TV voor entertainment. Modern toilet met wastafel. Aparte badkamer en poeder. Wasmachine met drogerfunctie. Goed uitgeruste keuken en gezellige eethoek. Ideale plek om te verblijven in Hiroshima. De ruimte: Dit appartement van 40 m² met 2 verdiepingen heeft een zeer goede locatie, op enkele minuten afstand van het centrum van de stad Hiroshima. 2 minuten lopen naar honkbalmuseum. Gelegen op de 1e verdieping
Slaapgelegenheid:
1e slaapkamer: 1x Queen size bed (geschikt voor 2 volwassenen)
2e slaapkamer: 1x Queen size bed (geschikt voor 2 volwassenen)
Totaal: comfortabel slapen voor 4 volwassenen
Keuken die volledig is uitgerust en gevuld met kruiden om een goede eetervaring te garanderen.
Bestaat uit een wasmachine met drogerfunctie (gratis wasmiddel),
Elke gast krijgt één set handdoeken. Alle handdoeken en beddengoed van bieden van professionele Hotel
Alle meubels en decoraties zijn smaakvol uitgekozen voor de gasten, zonder detail over het hoofd gezien en geen aandacht gespaard. Ik wil dat je je thuis voelt wanneer je bij ons blijft. Gasttoegang: Gasten hebben toegang tot het gehele pand, geen deelprobleem met andere gasten Alle voorzieningen bevinden zich in de kast .. Bekijk gerust de voorzieningen en laat het me weten als je nog vragen of opmerkingen hebt. Interactie met gasten: Als je vragen hebt, stuur me dan een bericht via Airbnb inbox en ik zal proberen je zo snel mogelijk te antwoorden. De buurt: Rijden in het centrum kan een beetje verwarrend zijn, vooral als je nieuw bent. Als je geen auto hebt, is openbaar vervoer een goede keuze. zorg ervoor dat je mijn instructies controleert met video (ik stuur het direct nadat de boeking is bevestigd), zelfs het juiste adres zal niet correct worden weergegeven op de google map, omdat de stad historisch en erg oud is. veel plezier met de video en lokaal, ik zal hier zijn om al je vragen te beantwoorden met de inbox van airbnb. Zich verplaatsen: Rijden in het centrum kan een beetje verwarrend zijn, vooral als je nieuw bent. Als je geen auto hebt, is openbaar vervoer een goede keuze. zorg ervoor dat je mijn instructies controleert met video (ik stuur het meteen nadat de boeking is bevestigd), zelfs het juiste adres zal niet correct worden weergegeven op de Google-kaart, omdat de stad historisch en erg oud is. veel plezier met de video en lokaal, ik zal hier zijn om al je vragen te beantwoorden met de inbox van airbnb. Andere dingen om op te merken: House wordt geleverd met: + Koelkast, magnetron + AC / verwarming + Wasmachine + Schone lakens en handdoeken + Gasfornuis, kookgerei, wasmiddel en bodywash / shampoo / conditioner + koffie / thee / suiker
Alle instellingen bevinden zich in de opslag / plank, met Engels label erop, schone lakens, kussensloop.
In mijn appartement, aanbieding met 1 verwarming, plus elke kameraanbieding met airconditioning die verwarmings- en koellucht biedt, afhankelijk van uw behoefte. Zeker om de beste comfortabele temperatuur tijdens uw verblijf te behouden
Volgens de Japanse wet moeten alle gastheren een register bijhouden van alle gasten. Dit omvat hun naam, huisadres, beroep en verblijfsdata. Als uw gast geen thuisadres in Japan heeft, moet u een kopie van zijn paspoort verzamelen met zijn nationaliteit en paspoortnummer.
Stuur me dus je kopie van je paspoort nadat je reservering is bevestigd.
Neem bij vragen over dit probleem contact op met de klantenservice van airbnb.
CCTV / Securtiy-camera:
Mijn appartement en het gebouw zijn beveiligd met CCTV / beveiligingscamera voor veiligheid en bescherming van al mijn gasten. Dit dient ook als mijn gids wanneer u zelf incheckt. Let op en dienovereenkomstig worden begeleid.
Het is een vereiste voor alle hotel- en Airbnb-verhuurlicenties op korte termijn voor elke gastheer.
Bedankt voor uw begrip en medewerking.
Huisregels: • Niet roken • Geen huisdieren • Geen feestjes of evenementen • Inchecken kan op elk moment na 15.00 uur
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Keuken
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
1 badkamer
Bad
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Zeep
Entertainment
Tv
Buiten
Balkon
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Werkplekken
Kantoor
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een beveiligingssysteem
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Stadscentrum van Hiroshima, een wijk in Hiroshima. Miyajima Ferryterminal en Hiroshima City Central Tennis Court zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Ga je liever shoppen? Dat kan bij Hiroshima Central Shopping District en Kamiyacho. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Groene Arena van Hiroshima of Mazda Zoom-Zoom-stadion. Bekijk onze reisgids voor Hiroshima
Zijn huisdieren welkom bij NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl?
Vandaag, 20 okt. 2026, kost een verblijf bij NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl van één nacht voor twee volwassenen op 3 nov. 2026 min. € 91, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Hiroshima, op 10 minuten wandelen van Mazda Zoom-Zoom-stadion en Shimizu-theater. Ook Tuin van Hijiyama en Hijiyama-park liggen op een kwartiertje wandelen. Station Matoba-cho ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Danbara 1-chome is het 10 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over NewlyBuild 2 bedrm Apt 2 mins Baseball Museum 4ppl
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Amy
21 jun 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
If was very easy to check in, the host sent instructions the day before we arrived. We liked that it was close to the main metro station, which was the meeting point for a group tour we were registered for. Nice bathroom with laundry facility and balcony upstairs was good for hanging clothes out to dry. There is also a convenience store right around the corner which made it easy to pick up snacks and drinks! Overall no issues, nice neighborhood.