Hoshino Ryokan

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

De huidige prijs is € 58
17 sep - 18 sep

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
17 van 17 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 7

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden

Kamer

  • Max. aantal: 4
  • 4 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 5

Kamer

  • Max. aantal: 3
  • 3 tweepersoons futons

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 10

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 1

Kamer

  • Max. aantal: 4

Kamer

  • Max. aantal: 4

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Hoshino Ryokan ligt in Mihara. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Setonaikai Nationaal park en Bakusetsu-waterval. Daarnaast kun je ook Kaguyahime-museum en Hattendo Village bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Mihara Performing Arts Center en Innoshima-bloemencentrum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Mihara
Kaart
6-21-1 Hongominami, Mihara, Hiroshima Prefecture, 729-0417

In de buurt

  • Bakusetsu-waterval
    12 min. rijden - 8.2 km
  • Buttsuji-tempel
    14 min. rijden - 8.4 km
  • Centraal Bospark
    16 min. rijden - 12.1 km
  • Mihara Podiumkunsten Centrum
    17 min. rijden - 9.7 km
  • Kasteelruïnes van Mihara
    21 min. rijden - 11.9 km

Lokaal vervoer

  • Station Mihara Hongo - 2 min. wandelen
  • Hiroshima (HIJ) - 24 min. rijden

Restaurants

  • 丸亀製麺 三原店
    10 min. rijden
  • Oyster Farm Hiroshima
    12 min. rijden
  • はま寿司 三原店
    11 min. rijden
  • アチェロ
    12 min. rijden
  • Starbucks
    11 min. rijden

Over deze accommodatie

Hoshino Ryokan

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Hoshino Ryokan heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Waar staat Hoshino Ryokan?

Dit hotel in Mihara ligt op 10 km afstand van Bakusetsu-waterval, Buttsuji-tempel en Mihara Performing Arts Center. Ook Kosanji Tempel en Kaguyahime-museum liggen op 10 km afstand. Station Mihara Hongo ligt op maar 2 minuten wandelen.