Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant ligt in het stadscentrum en naast een golfbaan in Hermagor-Pressegger See. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Garnitzenklamm en Lago di Pramollo. Daarnaast kun je ook Gailtaler Heimatmuseum en Besucherzentrum GeoPark Karnische Alpen bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Pendolino en Claudio Vuerich Pontebba IJsbaan zijn ook een bezoek waard. Er zijn mogelijkheden zat in deze regio, zoals langlaufen en skiën. Je kunt er ook voor kiezen om te gaan sneeuwscooteren of sneeuwschoenwandelen. Bekijk onze reisgids voor Hermagor-Pressegger See
Tröpolach 52, Hermagor-Pressegger See, 9631
In de buurt
Skigebied Nassfeld Pressegger See
1 min. wandelen - 0.0 km
Millstätter See
46 min. rijden - 57.6 km
Nationaal park Triglav
57 min. rijden - 72.6 km
Tropolach kerk
1 min. wandelen - 0.0 km
Kabinenseilbahn Millennium Express
5 min. wandelen - 0.4 km
Lokaal vervoer
Station Hermagor-Pressegger - 9 min. rijden
Klagenfurt (KLU-Woerthersee) - 64 min. rijden
Restaurants
Berghex Nassfeld
19 min. rijden
Kofelalm
25 min. rijden
Sattlegger Alois "Lois
6 min. wandelen
Da Livio
9 min. rijden
Cafe Servus
11 min. rijden
Over deze accommodatie
Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant
Hotel naast een golfbaan
Geniet van een terras, een koffiebar/café en een tuin bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant. Verover de pistes bij dit hotel met toegang tot de piste, vervoer van/naar de skipistes en een skiopslagruimte. Geniet van een sauna of een stoombad om tot rust te komen en verwen jezelf met een lichaamsbehandeling, een massage of reflexologie. Het plaatselijke restaurant serveert lunch, diner en lichte maaltijden. Naast een spelletjesruimte en een bibliotheek, hebben gasten ook toegang tot gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Gratis fietsen ter plaatse, een shuttleservice van/naar de luchthaven en een 24-uurs receptie
Massage- en behandelingsruimtes, kranten in de lobby en geldautomaat/bankservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant bieden leuke voordelen zoals luxe beddengoed en gemeubileerde balkons, bovenop voorzieningen zoals kluisjes en badjassen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Shuttleservice van/naar de luchthaven (toeslag)
Skishuttle in de buurt
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Een bar/lounge
Een koffiebar/café
Een restaurant
Dingen om te doen
Aangrenzende 18-hole golfbaan
Bibliotheek
Biljart/pooltafel
Gratis fietsenverhuur
Sauna
Ski-opslag
Spelletjesruimte
Stoombad
Toegang tot skipiste
Gezinsvriendelijk
Spelletjesruimte
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Bagageopslag
Geldautomaat
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Barbecue
Picknickplaats
Terras
Tuin
Spa
Reflexologie
Sauna
Spabehandelingsruimtes
Sportmassages
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
1 gebouw
3 etages
Aparte rookruimtes
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Luxe beddengoed
Badkamer
Badjassen
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Flatscreen-tv met satellietzenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Meer
Bureau
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 december t/m 29 februari betaal je EUR 2.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 maart tot 31 mei betaal je EUR 0.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 juni tot 31 augustus, EUR 2.70 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 17 jaar oud.
Toeristenbelasting: EUR 0.70 per persoon, per nacht
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Hotelstars Union kent een officiële sterrenclassificatie toe aan accommodaties in Oostenrijk. Deze accommodatie is beoordeeld met 3 sterren superieur en wordt op deze website weergegeven als een accommodatie met 3,5.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Der Tröpolacherhof Hotel Hermagor-Pressegger See
Der Tröpolacherhof Hermagor-Pressegger See
Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant Hotel
Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant Hermagor-Pressegger See
Hotel Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant
Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant Hermagor-Pressegger See
Der Tröpolacherhof Hotel Restaurant
Der Tröpolacherhof Hotel
Der Tröpolacherhof
Der Tropolacherhof Restaurant
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant?
Vandaag, 28 mrt. 2026, kost een verblijf bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant van één nacht voor twee volwassenen op 30 mrt. 2026 min. € 197, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.30 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Biedt Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar.
Waar staat Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant?
Dit hotel in Hermagor-Pressegger See ligt in het stadscentrum, op 5 minuten wandelen van Tropolach kerk en Skigebied Nassfeld Pressegger See, en is ideaal gelegen als je vlakbij wilt langlaufen of skilessen wilt volgen. Ook Kabinenseilbahn Millennium Express en Kabelbaan Millennium Express II liggen op 5 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Der Tröpolacherhof Hotel & Restaurant
9,6
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
8,0
Locatie
9,6
Personeel en service
9,8
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 12 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 12 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 12 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 12 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 12 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Dana
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Very friendly staff wonderful food options lots of activities to do around the hotel
Dana
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Giovanni
31 dec 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Partendo da una pulizia totale, cortesia del personale e ristorante TOP.
Consigliatissimo qualità prezzo!!!! Da non perdere
Giovanni
2 nachten verbleven in december 2024
10/10 – Uitstekend
Brandon
19 mrt 2024
Brandon
2 nachten verbleven in maart 2024
10/10 – Uitstekend
Hans
Reisde met partner
11 aug 2023
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Auf unserer Durchreise konnten wir spontan das letzte Zimmer ergattern. Wir waren erstaunt wie hochstehend die Bewirtung und das Hotel waren. Diese Location ist auf der ganzen Linie ein Gewinn. Freundlich, sauber, professionell... einfach supergut!
Hans
1 nacht verbleven in augustus 2023
10/10 – Uitstekend
Erik, Haifa
Reisde met een groep
27 jun 2023
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very nice property, courteous and industrious staff. 5th generation runs establishment!!
Great dinner, excellent breakfast.
Nicely appointed rooms.
No complaints!!
Thanks! :-)
Erik
1 nacht verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
26 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nice and clean family hotel - nice alternative for Weho, with the reasonable price.
Great garden for staying outside in the bar area. Rooms are nice and renovated.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
13 aug 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Spitzen Küche, moderne Zimmer, zuvorkommendes Personal
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in augustus 2022
10/10 – Uitstekend
Emil
24 jul 2022
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Empfehlenswertes gediegenes, ruhiges Landhotel
Sehr gemütliches, komfortables und ruhiges Familienhotel mit Qualitätseinrichtung und modernem Bad im Zimmer und einem unschlagbaren Preis-Leistungsverhältnis in ländlicher, idyllischer Umgebung. Sehr freundliches Personal, sehr angenehmer Aufenthalt, gute Küche. Sehr empfehlenswert.
Emil
1 nacht verbleven in juli 2022
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
17 jul 2020
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juli 2020
10/10 – Uitstekend
VERA
28 feb 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
VERA
1 nacht verbleven in februari 2020
8/10 – Goed
Gerhard
22 aug 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
sehr schönes Hotel mit ein paar kleinen Abstrichen
Ursprünglich haben wir 3 Nächte gebucht, die Buchung wurde aber storniert, da scheinbar jemand auch gerade gebucht hat. Ein kurzes und sehr freundliches Telefonat. 2 Nächte sind buchbar. Gesagt, getan.
Gebucht ein Doppelzimmer mit Balkon und Bergblick.
Eigentlich ist der Tröpolacherhof ein sehr schönes Hotel (wie auf den Hotelfotos). Empfangshalle, Zimmer, Bereich mit Poolbillard, alles sehr schön, stilvoll mit viel Holz und sauber. Netter Wellnessbereich, der kuschelig klein gehalten ist. Personal super freundlich.
Zimmer 208 mit Balkon im 2. Stock ohne Lift geht direkt auf die Straße, außerhalb der Saison sicher kein Problem - in der Hochsaison wird es aber leider gerade vom Gegenüberliegendem Familien-Hotel recht laut. Am besten Ohropax mitnehmen (bei geöffneter Balkontüre)
Betten sind bequem. Zimmergröße ist ok, auch wenn wir es uns eine Spur größer vorgestellt haben (30m2?), aber es ist alles da. Garderobe, Kasten, Schreibtisch, Stühle, Flat-TV, sehr gutes W-Lan, gute Verdunkelungsvorhänge
Badezimmer optisch sehr schön, aber die Dusche selbst ist klein.
Restaurant waren wir nicht, ohne Frühstück gebucht.
Lage, sehr zentral: Freitag Bauernmarkt gleich ums Eck, Bushaltestelle in direkter Umgebung. Bäckerei, Adeg, Tankstelle alles schnell zu erreichen und super Ausgangspunkt für Ausflüge.
Gerhard
2 nachten verbleven in augustus 2019
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
7 apr 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten