Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: Zusätzliche Ausstattung anfordern, wenn nötig.
Evenementen
Events allowed: birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief verjaardagsfeesten) met max. 10 zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Heppenheim. Bezoek culturele hoogtepunten Lobdengau-Museum en Automuseum Dr. Carl Benz. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labyrinth en MIRAMAR. Sommerrodelbaan Wald-Michelbach en Pinocchio Indoor Kinderpark zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Heppenheim
Zijn huisdieren welkom bij Living with a panorama?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Living with a panorama inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Living with a panorama uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Living with a panorama?
Dit appartement in Heppenheim ligt op 15 minuten wandelen van Pfarrkirche St. Peter en Starkenburg. Natuurpark Neckartal-Odenwald ligt op 4,8 km. Station Heppenheim ligt op 21 minuten wandelen.