Geheel appartement

Haus Roland

Dit appartement in Helgoland is voorzien van een keuken

Fotogalerie voor Haus Roland

Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee | Uitzicht vanuit de kamer
Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee | Een laptopwerkplek, gratis wifi
Voorkant van accommodatie
Appartement, 1 slaapkamer, uitzicht op zee | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met satellietzenders en televisie
Voorkant van accommodatie

Beoordelingen

6,0 op 10 –

Geheel appartement

Max. aantal: 3

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Uitzicht op zee
De huidige prijs is € 199
inclusief belastingen en toeslagen
23 jan - 24 jan

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Haus Roland

Dit appartement in Helgoland is voorzien van een keuken
Dit rookvrije appartement beschikt over een conciërgeservice. Dit appartement bevat een keuken met een koelkast en kookplaat, naast gratis wifi en een flatscreentelevisie met satellietzenders. Een koffiezetapparaat/waterkoker, een haardroger en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een douche.

Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft satellietzenders.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Keuken

  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat

Badkamer

  • Douche
  • Haardroger

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met satellietzenders

Werkplekken

  • Laptopvriendelijke werkplek

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen honden zijn welkom
  • Toeslag: EUR 24 per huisdier per nacht
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Voer- en drinkbakken

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Conciërgeservices

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [Am Südstrand 2].
Binnen de 7 dagen voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 24.00 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 5 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 2.00 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 3.75 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
  • Je dient de waarborg binnen 72 uur na het boeken via overschrijving te betalen.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 24.00 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Haus Roland Apartment
Haus Roland Helgoland
Haus Roland Apartment Helgoland

Over deze buurt

dit appartement ligt in Helgoland. Bezoek Jachthaven van Helgoland, Reede en Katamaran Veerterminal als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Südstrand en Kringelstrand. Bekijk onze reisgids voor Helgoland
Meer appartementen in Helgoland
Kaart
Am Südstrand 14, Helgoland, SH, 27498

In de buurt

  • Südstrand
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Kringelstrand
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Museum Helgoland
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • Nordstrand
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Haven van Helgoland Süd
    13 min. wandelen - 1.1 km

Restaurants

  • Düne Süd
    3 min. wandelen
  • Café Krebs
    5 min. wandelen
  • Hanse Kogge
    4 min. wandelen
  • Aquarium Restaurant
    4 min. wandelen
  • La Catrina
    5 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Haus Roland?

Ja, honden zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 24.00 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost een verblijf bij Haus Roland?

Vandaag, 22 jan. 2026, kost een verblijf bij Haus Roland van één nacht voor twee volwassenen op 23 jan. 2026 min. € 195,0, exclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Haus Roland inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Haus Roland uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Haus Roland?

Dit appartement in Helgoland ligt op 5 minuten wandelen van Südstrand en Jachthaven van Helgoland, Reede. Ook Kringelstrand en Museum Helgoland liggen op 10 minuten wandelen.

Beoordelingen over Haus Roland

Beoordelingen

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

8,0

Voorzieningen

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

6/10 – Redelijk

Bodo

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Das Preis /Leistungsverhältnis stimmt hier einfach nicht. Die Wohnung ist sauber und zweckmäßig eingerichtet. Die Terrasse ist eine Frechheit. Die fehlenden Gardinen zum Bürgersteig sind auch nicht schön. Als ich eine Steckdose im Schlafzimmer benutzen wollte, kam es zu einem Kurzschluss. Da hatte ich wohl Glück. Mein Ladegerät war defekt, die Steckdose verschmorrt und mein Finger / Hand schwarz. Als ich dies natürlich sofort mitteilte sagte man: wir kümmern uns. Es kamen zwei Arbeiter, die keine Elektriker waren und ersetzten die Steckdosen. Da wird nicht sorgsam mit der Elektrik umgegangen. Ansonsten war das Frühstück spitze und die Angestellten sehr freundlich
2 nachten verbleven in juni 2022