Auerstein Dependance in Handschuhsheim bevindt zich bij een winkelcentrum. Bezoek culturele hoogtepunten Körperwelten Museum en Deutsches Verpackingsmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Kasteel van Heidelberg en Karl Theodor Brug. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Hockenheim-circuit of SAP Arena. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Heidelberg
Dossenheimer Landstr. 61, Heidelberg, 69121
In de buurt
Natuurpark Neckartal-Odenwald
1 min. wandelen - 0.0 km
Naturpark Bergstraße-Odenwald
1 min. wandelen - 0.0 km
Neckarwiese
7 min. rijden - 2.3 km
Universiteit van Heidelberg Nieuwe campus
7 min. rijden - 2.1 km
Theater Thingstätte
17 min. rijden - 5.1 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Seegarten - 4 min. rijden
Centraal Station Heidelberg - 5 min. rijden
Mannheim (MHG) - 15 min. rijden
Restaurants
La Locanda 26
12 min. wandelen
Alt Hendesse
7 min. wandelen
Mikro
10 min. wandelen
Pizzeria Salerno il Calabrese
4 min. rijden
Cafeteria
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Auerstein Dependance
Hotel vlak bij Kasteel van Heidelberg
Auerstein Dependance biedt onder andere een terras en een tuin. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een uitgebreid ontbijt (toeslag), fietsverhuur en parkeerplaatsen ter plaatse
Een kluis bij de receptie, meertalig personeel en bagageopslagruimte
Hulp bij uitstappen/tickets en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Auerstein Dependance bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 8 per nacht)
Parkeerplaatsen op straat beschikbaar
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 8 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Uitgebreid ontbijt beschikbaar tegen een toeslag van 07.00 uur tot 09.30 uur op werkdagen en van 08.00 uur tot 10.00 uur in het weekend: EUR 12,50 voor volwassenen en EUR 8,50 voor kinderen
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Gastendiensten
Hulp met excursies en tickets
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.30 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 12.00 uur en 18.30 uur, en van maandag t/m zondag tussen 18.00 uur en 18.30 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, bemande receptie, privé-ingang
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per nacht
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden zijn toegestaan
Tot 20 kg per huisdier
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 5 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 5 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor uitgebreid ontbijt: ongeveer EUR 12.5 voor volwassenen en EUR 8.5 voor kinderen
Betaald parkeren: EUR 8 per nacht
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 8 per nacht
Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per nacht
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Toeslag voor vroeg inchecken: EUR 20 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Auerstein Dependance?
Ja, bij dit hotel zijn honden met een maximumgewicht van 20 kg per huisdier toegestaan. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 8 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Auerstein Dependance inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.30 uur. Tegen een bedrag van EUR 20 kun je vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Tot hoe laat kan ik bij Auerstein Dependance uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Auerstein Dependance?
Dit hotel ligt in Handschuhsheim, op 2 km afstand van Natuurpark Neckartal-Odenwald, Universiteit van Heidelberg Nieuwe campus en Universitair Ziekenhuis Heidelberg. Ook Neckarwiese en Kopfkliniek liggen op 3 km afstand.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Auerstein Dependance
6,2
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
7,6
Netheid
5,6
Locatie
7,2
Personeel en service
6,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 58 beoordelingen
10 - Uitstekend
5
Gastenscore: 8 - Goed. 12 van 58 beoordelingen
8 - Goed
12
Gastenscore: 6 - Redelijk. 24 van 58 beoordelingen
6 - Redelijk
24
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 58 beoordelingen
4 - Matig
13
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 58 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
26 jul 2021
Negatief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Bettwäsche war nicht sauber.
Sehr hellhörige Zimmer.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juli 2021
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
11 jun 2021
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wir waren eine Nacht dort
Alles sauber und picobello
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2021
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
3 feb 2021
Positief: Netheid, comfort kamer
Bon mais à améliorer
Rapport qualité/prix correct. En revanche, j'ai eu très froid dans la chambre. Veillez à chauffer les chambres avant que le client arrive. Et aussi à fermer les fenêtres des couloirs.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in januari 2021
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
6 jun 2019
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
This „hotel“ is in a poor state of repair and provides very few services. The rooms and beds are tiny and it’s way overpriced for what it is. I actually decided not to there after I saw the room.
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Geverifieerde reiziger
2 jun 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr nett Gute Lage gutes Frühstück unkompliziert
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in mei 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
12 mei 2019
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Bereits 18.05 Uhr war niemand mehr da, Schlüssel bekamen wir aber nach Anruf und Codenummer. Wir waren zu zweit angemeldet, das Zimmer aber nur für 1 Person hergerichtet. Das würde dann bereinigt. Frühstück war im Haupthaus, 5Min. Von der Depandance entfernt, Frühstücksraum war eng, Frühstück und Personal waren da aber gut.
Unser Zimmer war sehr klein, das Bad winzig, zu zweit nicht betretbar. Insgesamt fand ich 119€ dafür zuviel.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Lili
7 mei 2019
Positief: Netheid
Frühstück sehr gut, Unterkunft : geht so.
Lili
1 nacht verbleven in mei 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
17 apr 2019
Positief: Personeel en service
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Es fehlte an Möglichkeiten seine E-Geräte auf zuladen ohne andere Geräte raus zu ziehen. Wände teilweise schmutzig. Es war sehr hellhörig, man konnte denn Nachbar hören. Für dieses Zimmer Nr. 26 war der Preis zu hoch.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
29 mrt 2019
Positief: Personeel en service
Bad zu eng, Wände gehören gestrichen, Kopfkissen sehr schlecht, Treppenlicht hat keine Bewegungsmelder, sondern brennt durch u.leuchtet ins Zimmer.
Geverifieerde reiziger
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
18 mrt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good breakfast
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in maart 2019
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
26 dec 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Leider war der checkin etwas mühselig und zum Frühstück musste man in ein anderes Haus laufen.
Angaben bei ebookers stimmten mit der realität nicht überein.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in december 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
20 dec 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
Le propriétaire ne nous attendait pas et déclarait ne pas connaître Oui sncf. Il ne lui est pas venu à l'idée de regarder le site Expedia que vous sous-traitez (vous devriez d'ailleurs en prévenir vos clients). Nous avons été mal reçu par cette personne qu' apparemment nous dérangions ! La fenêtre sur la photo n'a aucun moyen de cacher la lumière et dans notre chambre, le dispositif était insuffisant. Les oreillers étaient beaucoup trop mous. Je préconise un affichage dans chaque hôtel d'Europe "Après 22 heures, silence. merci." car il y a des gens très égoïstes.
Geverifieerde reiziger
2 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
8 okt 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Zimmer war, obwohl DZ gebucht, für eine Person gedacht, ein Nachtisch, Bett1.40m, Wasser und glas für eine Person
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
13 jul 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Good service. Clean place. Refrigerators are missing.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
charles
17 jun 2018
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Une honte !!! Indigne d un 3 étoiles
J ai du écourter mon séjour mais impossible de n’a pas payer les 4 nuits alors que je suis rester 1 seule nuit. De plus l hôtel est très bruyant . Pas de climatisation. Fenêtre qui donne sur la rue . Petit déjeuner très moyen avec encore du bruit .. l enfer tout simplement . A éviter si vous voulez passer une bonne nuit . Aucun restaurant à proximité. Accueil froid .
charles
4 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Emilie
16 jun 2018
Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ne pas y aller !
Chambre sous les toits sans climatisation, sans store occultant pour le velux.
3 étages sans ascenseur
Réception non ouverte 24h/24
Route très passante donc pas silencieux.
Stationnement très compliqué aux environs
Très peu de restaurants aux alentours
Hôtel où tout est écrit en allemand, rien en anglais.
Mon collègue a du malheureusement partir plus tôt que prévu, ils lui ont demandé de payer les 4 nuits quand même puis quand je demande pour prendre sa chambre (car lit double et un store) on me répond que non lhotel est complet alors qu'il vient de régler 4 nuits et ne reste que 1 nuit.
A part la propreté de l'établissement, le reste est vraiment nul.
Je ne conseille à personne cet hotel.
Emilie
4 nachten verbleven in juni 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
7 jun 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
Unterkunft für eine Nacht
Gäste vermutlich häufig Durchreisende/ Montagearbeiter. Für eine Nacht geht es. Preis-Leistungsverhältnis stimmt überhaupt nicht. Frühstücksraum eng und ungemütlich
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in juni 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
16 apr 2018
Positief: Netheid, personeel en service
Kleines,gemütliches Hotel
Waren nur 1Tag in Heidelberg ,um die Sehenswürdigkeiten zu besichtigen.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in april 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Uli
5 apr 2018
Negatief: Comfort kamer
Praktisches Hotel für Kurzaufenthalt und Handwerke
Gibt es nicht viel zu erzählen, Früh aufstehen ,Frühstücken und ab in die Uni Klinik. Dort lag mein Sohn zur Kopf OP. ich war zur Betreuung anwesend.
Uli
6 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
25 mrt 2018
Hotel an der Hauptstraße
Das Hotel befindet sich an einer viel befahrenen Hauptstraße. Mein Zimmer lag an der Straßenseite.
Ich hatte ein geräumiges Einzelzimmer mit Bad/Dusche, Bett, Sofa und einen kleinen Fernseher.
Das Zimmer war in einem sauberen Zustand und die Heizung funktionierte bestens.
Das Frühstücksbuffet am Morgen war vollkommen in Ordnung.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
22 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Nettes Hotel für Alleinreisende auf der Durchfahrt
Das Auerstein Dependance hat mir sehr gut gefallen. Da ich geschäftlich in Heidelberg war, war die Größe des Zimmers und das zugegeben sehr kleine Bad für mich genau richtig. Etwas irritierend war am Anfang, dass mein Zimmer, zusammen mit einigen anderen, abgekoppelt vom Hotel gegenüber im Innenhof lag. Dies stellte jedoch keine weiteren Probleme dar abgesehen vom wirklich sehr schlechten Wlan-Empfang.
Das Frühstück war gut, der Service auch. Wichtig ist, dass die Zeiten in denen die Rezeption besetzt ist nicht mit den hier angegebenen Zeiten übereinstimmt. Die Rezeption war vormittags zu den Frühstückszeiten immer besetzt und es war somit auch kein Problem morgens auszuchecken.
Für Reisende, die nicht planen den ganzen Tag im Hotelzimmer zu verbringen ist das Auerstein Dependance meiner Meinung nach empfehlenswert.
Geverifieerde reiziger
4 nachten verbleven in maart 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Merja
11 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Pieni hotelli
Hotelli parin kilometrin päässä keskustasta. Raitiovaunu menee aivan hotellin edestä keskustaan. Siisti pikku hotelli, ystävällinen henkilökunta ja hyvä aamiainen tuoreine sämpylöineen. Sisäpihalla kaksi autopaikkaa, a 6 €/vrk. Ei hissiä. Liikenteen melu voi kuulua sisään, jos on kadunpuolen huone.
Merja
1 nacht verbleven in maart 2018
Geverifieerd
2/10 – Verschrikkelijk
Geverifieerde reiziger
13 feb 2018
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten, comfort kamer
"Hotel" liegt in einem Hinterhof. Hat nichts mit einem "normalen" Hotel zu tun. Das Zimmer ist phantasielos eingerichtet. Zugang über eine Außengalaerie. Das Zimmer entspricht einem langen Schlauch, an dessem Ende ein fensterloses Bad liegt.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in februari 2018
Geverifieerd
6/10 – Matig
Geverifieerde reiziger
29 jan 2018
Positief: Personeel en service
Preis/Leistung stimmt
Wenn die Rezeption nicht besetzt ist, stehen die Chansen schlecht für einen Parkplatz im Innenhof.
Geverifieerde reiziger
1 nacht verbleven in januari 2018
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Geverifieerde reiziger
2 dec 2017
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Einmal und NIE wieder
Empfang an der Rezeption von einem Jungen Mann war sehr nett.
TV ging nicht und er hat sich direkt darum gekümmert, das war leider auch das beste am ganzen Aufenthalt.
Das Zimmer hatte beim betreten eine Raumtemperatur von 14 Grad und das Fenster war offen. Draussen war Die Temperatur 7 Grad. HEIZUNG war AUS. Geht gar nicht.... es dauerte Stunden bis die Temperatur auf 20 grad hoch geheizt war.....mehr war nicht drin.....
Das Zimmer ist eingerichtet wie in einem Hostel, sehr spartanisch und die Stühle wären beim anlehnen nach hinten gebrochen.
Die Bilder im Internet stimmen nicht überein...... es müsste geschrieben werden das es 2 Hotels Auerstein gibt und das Depentance (ist der gleiche Besitzer) ist eben nur einem HOSTEL gleichzustellen.
Preis Leistung stimmen nicht überein..... wir kommen vom Bodensee und das ist die Tourist Hochburg und da bekommt man für den Preis doch einiges besseres geboten.
Das Frühstück war ok , jeder kommt was finden..... allerdings das Personal war nicht freundlich ...... Geschirrr wurde NICHT mit der Spülmaschine gereinigt sondern immer nach jeden Gast von Hand gespült und gleich wieder verwendet für den n
Nächsten Gast..... sehr unhygienisch.....