Gehele woning
Les SOURCES "VIP Dyna" panoramic terrace, SPA, swimming pool, fishing pond...
Gezinsvriendelijke cottage met een binnenzwembad en een buitenzwembad
Fotogalerie voor Les SOURCES "VIP Dyna" panoramic terrace, SPA, swimming pool, fishing pond...





Beoordelingen
9,2 op 10 –
Fantastisch
Gehele woning
2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 565 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Maison Durieux, an exceptional residence in the heart of the Limousin region
Maison Durieux, an exceptional residence in the heart of the Limousin region
- Zwembad
De prijs is € 399
inclusief belastingen en toeslagen
19 jan - 20 jan
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Vrbo Property
Over deze buurt
deze cottage ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Hautefort. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Prehistoric Sites and Decorated Caves of the Vézère Valley en Grotte de Tourtoirac. Daarnaast kun je ook Lascaux IV - Centre International d'Art Pariétal en Le Thot bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Reis je met kinderen? Overweeg dan Jardins de Colette of ga naar Hippodrome Pompadour om een wedstrijd of evenement bij te wonen. Kies voor waterpret zoals kajakken of motorbootvaren of beleef avonturen zoals jagen en rotsklimmen.

Hautefort, Nouvelle-Aquitaine
In de buurt
- Château de Hautefort - 5 min. rijden - 4.8 km
- Lascaux IV - Centre International d'Art Pariétal - 26 min. rijden - 28.1 km
- Cathédrale Saint-Sacerdos de Sarlat - 48 min. rijden - 56.6 km
- Office de Tourisme Sarlat Périgord Noir - 48 min. rijden - 57.0 km
- Abdij van Brantome - 55 min. rijden - 59.7 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Auberge du Parc - 6 min. rijden
- Chez Cathy - 5 min. rijden
- Les Petits Plaisirs - 6 min. rijden
- Baehrel et Compagnie S.A. - 9 min. rijden
- Chez Jerome Genis - 12 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Les SOURCES "VIP Dyna" panoramic terrace, SPA, swimming pool, fishing pond...
Beoordelingen
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster9,2
Netheid
9,6
Locatie
Beoordelingen
29 aug 2024
Positief: Netheid
7 nachten verbleven in augustus 2024
10/10 – Uitstekend
rob c.
10 aug 2023
Positief: Netheid
Fantastic place
rob c.
7 nachten verbleven in juli 2023
10/10 – Uitstekend
Ludovic G.
2 jul 2022
Positief: Netheid
Ballade dans le Périgord
Ludovic G.
7 nachten verbleven in juni 2022
10/10 – Uitstekend
YOANN D.
30 aug 2021
Positief: Netheid
Un beau coin de verdure
YOANN D.
14 nachten verbleven in augustus 2021
6/10 – Redelijk
Eric B.
10 mei 2021








