Fotogalerie voor THE OLD WINE STATION APARTAMENTS in the very center of the city.





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
4 slaapkamers 2 badkamers
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 265
inclusief belastingen en toeslagen
2 nov - 3 nov
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Apartamento REY Eneo,en LA Cuna Historica DEL Vino DE Rioja
Apartamento REY Eneo,en LA Cuna Historica DEL Vino DE Rioja
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
De prijs is € 200
inclusief belastingen en toeslagen
7 okt - 8 okt
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie ESFCTU00002600500115719500000000000000000000000020352, VT-LR-2035
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Haro. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Arte Contemporáneo de Haro El Torreón en Wijnmuseum. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Bodega CVNE en Bodegas Bilbainas. Barrio de la Estación en Jardín Botánico De La Rioja zijn ook een bezoek waard.
Haro, La Rioja
In de buurt
- Wijnmuseum - 3 min. wandelen - 0.3 km
- Bodegas Muga - 10 min. wandelen - 0.8 km
- Bodega La Rioja Alta S.A. - 11 min. wandelen - 1.0 km
- Bodega Rafael Lopez de Heredia - 13 min. wandelen - 1.1 km
- Bodegas Ramón Bilbao - 3 min. rijden - 1.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Arrope - 3 min. wandelen
- Tormo - 1 min. wandelen
- Vinum Vita - 2 min. wandelen
- Meson los Berones - 3 min. wandelen
- Restaurante Terete - 2 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over THE OLD WINE STATION APARTAMENTS in the very center of the city.
10
Uitzonderlijk
10
Netheid
10
Locatie
Beoordelingen
8 dec 2024
Positief: Netheid
2 nachten verbleven in december 2024