Hotel S-Pal ligt in Hakodate. Bezoek culturele hoogtepunten Kunstmuseum van Hakodate en Museum voor Visserijdocumenten voor de Noordelijke Stille Oceaan. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Yunokawa Onsen en Kabelbaan van Hakodate. Tropische Botanische Tuin van Hakodate en Kลsetsuen Garden zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hakodate
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 550 per dag; inclusief in- en uitrijden)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Gemeenschappelijke microgolfoven
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privรฉbadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Theezakjes/oploskoffie
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Telefoon
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eรฉn kind van 12 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geรฏnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren: JPY 550 per dag (incl. in- en uitrijden)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.ย
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijย check-inย worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en mobiele betalingen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder, een EHBO-koffer en raambeveiliging
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.ย Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiรซren en deze kopie in hun administratie te bewaren.ย
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel S-Pal?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 550 per dag.
Hoe laat kan ik bij Hotel S-Pal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel S-Pal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel S-Pal?
Dit hotel in Hakodate ligt op 2 km afstand van Yanagawa-park en Fort Goryokaku. Ook Goryokaku-toren en Kunstmuseum van Hakodate liggen op een kwartiertje wandelen. Goryokaku-Koen-Mae Station en Chลซล Byลin Station liggen op 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel S-Pal
7,2
Goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiรซren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
6,6
Netheid
6,8
Voorzieningen
7,8
Personeel en service
6,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 6 van 26 beoordelingen
10 - Uitstekend
6
Gastenscore: 8 - Goed. 8 van 26 beoordelingen
8 - Goed
8
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 26 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 26 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 26 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
2
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 โ Goed
ใใใ
24 sep 2023
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen