Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station.
Welkom in je stijlvolle tijdelijke thuis! Modern en gezellig appartement – perfect voor technici en gasten die voor langere tijd blijven.
De accommodatie Het appartement van ongeveer 50 vierkante meter is mooi en smaakvol ingericht en biedt alles wat je nodig hebt voor een ontspannen verblijf – of je nu een paar dagen blijft of langer.
Het appartement heeft twee comfortabele slaapruimtes en de moderne, gezellige sfeer nodigt je uit om je helemaal thuis te voelen.
Het treinstation ligt op ongeveer 8 minuten lopen, waardoor het ideaal is voor forenzen, zakenreizigers of dagtripjes naar de omgeving.
Voorzieningen & hoogtepunten:
Supersnelle wifi
TV met Magenta TV, Netflix, Disney+ en RTL+—entertainment inbegrepen
Handige kleine opbergruimte voor bagage of boodschappen
Rustige, goed onderhouden woonomgeving
Perfect voor gasten die waarde hechten aan stijl, comfort en een goede bereikbaarheid. We kijken ernaar uit je te verwelkomen!
dit appartement ligt in Hagen am Teuteburger Wald. Bezoek culturele hoogtepunten Openluchttheater van Tecklenburg en Felix-Nussbaum-Haus. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Schloss Osnabrück en Heger Tor. Johannis Labyrinth en Zoo Osnabrück zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Hagen am Teuteburger Wald
Münster (FMO-Internationale Luchthaven Münster - Osnabrück) - 26 min. rijden
Restaurants
Raststätte Tecklenburger Land West
15 min. rijden
Serways
15 min. rijden
Rosso
6 min. rijden
Restaurant am Kachelofen
5 min. rijden
Döner am Marktplatz
6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 13.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station.?
Dit appartement in Hagen am Teuteburger Wald ligt op enkele stappen van Naturpark TERRA.vita en op 15 km van Openluchttheater van Tecklenburg en Schloss Osnabrück. Ook Heger Tor en Felix-Nussbaum-Haus liggen op 15 km afstand. Station Natrup-Hagen ligt op 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Cozy apartment in Hagen a.T.W., an 8-minute walk from the Natrup-Hagen train station.
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Elisabeth D.
31 mrt 2026
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Alles war gut,netter Gastgeber ,sehr Hundefreundlich,sehr sauber ,werde noch einmal buchen