Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool
De huizen 1 + 2 + 3 + 7 + 10 van de Résidence de Nodeven zijn 5 volledig onafhankelijke eigentijdse huizen. Gelegen in Bretagne, 100 meter van het strand en het kustpad. Dit huis is ideaal voor een tot twee gezinnen van 6 tot 8 personen. Het is gelijkvloers en heeft een gemeenschappelijk centraal element: een verwarmd binnenzwembad, een jacuzzi en een sauna.
De gite
Ideaal vakantiehuis voor 1 tot 2 koppels, of een of 2 gezinnen (ideaal voor maximaal 4 volwassenen en 4 kinderen).
Als u geïnteresseerd bent in het huren van een huis voor 6 tot 8 personen in Bretagne voor uw vakantie, zijn deze volledig uitgeruste huizen als volgt samengesteld:
- Ingerichte keuken uitgerust met een vaatwasser, een wasmachine, een oven, een 4-pits keramische kookplaat, een magnetron, een koelkast, een koffiezetapparaat, een '' waterkoker, broodrooster, servies en keukengerei, strijkijzer en strijkplank,
- de keuken staat open voor een aangename en ruime woonkamer open voor de woonkamer: uitgerust met een eettafel en 6 stoelen, een bank, een 32-inch flatscreen-tv met geïntegreerde TNT , een salontafel. Een zeer groot raam in de vorm van een erker verlicht de woonkamer,
- 3 slaapkamers: 2 ouderlijke slaapkamers van 11 m² met een tweepersoonsbed in 160 * 200 en een slaapkamer van 11 m² met 4 stapelbedden in 80 en 90 * 200. Elk van deze kamers heeft een gesloten kast,
- Badkamer met wastafel, douche - apart toilet
Deze huizen worden verwarmd met thermodynamische verwarming (warmtepompen).
Voor de accommodatie bevindt zich een terras van 20 m². U vindt er tuinmeubilair en 2 ligstoelen om te ontspannen. De tuin omringt het terras en het huis en is 300 m². De barbecue is privé.
Gratis WIFI: 1 code per persoon in het contract.
Deze woning in Bretagne, gelegen in de buurt van het land van de Abers en Brest, is perfect voor een geweldige familievakantie!
Optionele eindschoonmaak: pakket van 75 euro op aanvraag voor aankomst.
Lakens en handdoeken optioneel: tweepersoonsbedset 14 euro en 9 euro voor een eenpersoonsbed Handdoekenset: 5. 50 euro voor 1 grote en 1 kleine
Of optionele bedden die door ons zijn gemaakt tweepersoonsbedset 25. 00 euro en 14. 00 euro voor een eenpersoonsbed
Kinderbed te huur: 10,00 euro / week Kinderstoel te huur: 6,00 euro / week
Dieren: we accepteren slechts één dier per huis: om de aanwezigheid van uw dier te bevestigen, vragen we u 5 euro per nacht.
Al deze opties moeten voor aankomst worden gereserveerd.
Een aanbetaling van 575 euro is vereist op de dag van aankomst op de Résidence de Nodeven
deze cottage ligt in een landelijke omgeving en aan het water in Guissény. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Meneham Village en Vuurtoren van Pontusval. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Seamaphore toerisme- en cultureel centrum en Jardin Public de Moulin Neuf een bezoekje brengen. Ga voor waterpret zoals kajakken en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals fietsen en jagen. Bekijk onze reisgids voor Guissény
Beschikt Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een binnenzwembad. Deze accommodatie beschikt onder meer over een verwarmd zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal). Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool?
Deze gezinsvriendelijke cottage in Guissény ligt aan het water, op 2 km afstand van Église de Guisseny en Plage du Vougot. Ook Le Cremiou en Plage du Phare liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Family house 6/8 persons 100m from the sea/GR34 with swimming pool
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 1 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
1
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 2 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Pascale F.
5 sep 2021
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Super séjour
Logement très agréable et site magnifique .
2 nachten verbleven in september 2021
Gearchiveerde beoordeling
8/10 – Goed
christian R.
11 jun 2014
Très bonne vacances !
Très belle résidence , très bien entretenue,mme Cloarec a le sens du contact et est à l'écoute.
La région est très belle et sert de point de départ pour de nombreuses excursions.
Piscine,jacuzzi et sauna bien agréables et propres.
A retenir et à conseiller pour de prochaines vacances.
Seul petit bemol, le wifi est un peu limité et parfois difficile à obtenir (codes limités dans le temps)