dit vakantiehuis ligt in Guidel. Bezoek culturele hoogtepunten L'Odyssaum en Théâtre de la Chimère. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Struisvogelboerderij van Saudraye en Ker ar C'hoari. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stade du Moustoir of Haras National d'Hennebont. Bekijk onze reisgids voor Guidel
Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 20 min. rijden
Restaurants
Le Café de la Plage
15 min. rijden
O P’tit Café
9 min. wandelen
Étoile 2000
11 min. rijden
Café Le Roof
6 min. rijden
O’roof
6 min. rijden
Over deze accommodatie
Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches.
Hoogtepunten van de accommodatie
Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches. heeft alles wat je nodig hebt.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
3 badkamers met douches en badkuipen of douches
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf 16.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
1 in totaal
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches.?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten toegestaan (maximum 1 in totaal).
Hoe laat kan ik bij Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches. inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Large 240 m² family home + heated pool (May/Sept) 5 min from beaches.?
Dit vakantiehuis in Guidel ligt en op 5 km afstand van Struisvogelboerderij van Saudraye, Ker ar C'hoari en Saint-Maurice Bridge. Ook Chapelle Notre-Dame de Pitié en Port de Plaisance de Guidel liggen op 5 km afstand.