Gehele woning·Particuliere eigenaar

House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community

Fotogalerie voor House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community

Een binnenplaats met een verzorgd gazon, palmbomen en een gebouw met een balkon.
Een slaapkamer met een bed, een blauwe handdoek en een witte handdoek. Er is een raam met uitzicht op groen.
Een ruime woonkamer met een bank, een televisie en een eethoek met een tafel en stoelen.
Een woonkamer met een bank, salontafel, lamp, kroonluchter, een kamerbreed tapijt met patroon, en een balkon met gordijnen.
Een zwembadgedeelte met ligbedden en een houten terras.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Gehele woning

4 slaapkamers5 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community heeft alles wat je nodig hebt. Ga het net op via wifi in de kamer.
  • Andere voordelen zijn:
  • Rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community bieden volop comfort met airconditioning en voorzieningen zoals internettoegang.
  • Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • 5 badkamers met bubbelbaden en douches

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de cottage: wifi

Slaapkamers

  • 4 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 5 badkamers
  • Bubbelbad
  • Douche
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Alleen katten en honden zijn welkom
  • Tot 10 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 17.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
2 in totaal (tot 10 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

deze cottage ligt in Guapimirim. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Staatspark Three Peaks en Nationaal park Serra dos Órgãos. Daarnaast kun je ook Casa de Cultura Adolpho Bloch en Sesc Teresópolis bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Guapimirim Internationale Karting en Orquidario Aranda zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Guapimirim
Meer cottages in Guapimirim
Kaart
Guapimirim, RJ

In de buurt

  • Staatspark Three Peaks
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Granja Comary
    36 min. rijden - 20.6 km
  • Ambachtelijke Markt Feira do Alto
    36 min. rijden - 21.3 km
  • Higino da Silveira-plein
    36 min. rijden - 21.3 km
  • Sesc Teresópolis
    43 min. rijden - 26.2 km

Lokaal vervoer

  • Parada Bananal Station - 10 min. rijden
  • Rio de Janeiro International Airport (GIG) - 81 min. rijden

Restaurants

  • Burrata - Empório E Bistrô
    22 min. rijden
  • Paraíso da Serra
    17 min. rijden
  • Sardu
    4 min. rijden
  • Onafã
    23 min. rijden
  • Bra Gastronomia
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een gewicht van maximum 10 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoe laat kan ik bij House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community uitchecken?

Je dient om uiterlijk 17.00 uur uit te checken.

Waar staat House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community?

Deze cottage in Guapimirim ligt op 3 km afstand van Staatspark Three Peaks, Emancipatieplein en Iconha Waterval. Ook Nationaal park Serra dos Órgãos en Vale da Lua Waterval liggen op 5 km afstand. Guapimirim Station ligt op 25 minuten wandelen.

Beoordelingen over House in Guapimirim/Caneca Fina - Gated community