Het appartement Casa Padronale van Agriturismo Fattoria Valmontese ligt op de heuvels bij Greve in Chianti, in het hart van het prachtige Chianti-gebied. Met 130 m² biedt het ruime, comfortabele kamers voor een ontspannen verblijf op het Toscaanse platteland.
Het appartement is geschikt voor 4 personen en beschikt over 2 slaapkamers en 2 badkamers, ideaal voor gezinnen of kleine groepen. Jullie hebben een volledig uitgeruste keuken, airconditioning, ventilator, wasmachine, snel WiFi geschikt voor videogesprekken, televisie en een aparte werkplek, perfect voor werken op afstand.
Buiten genieten jullie van de groene tuin en het gedeelde zwembad, ideaal om te ontspannen na een dag vol ontdekkingen in de Chianti.
Te midden van het groen van de Chianti-heuvels ligt Agriturismo Fattoria Valmontese op een panoramische locatie, op slechts enkele minuten van het dorp Greve in Chianti, in het hart van het Toscaanse platteland. De accommodatie bestaat uit drie zelfstandige units, ideaal voor wie privacy, rust en een authentiek verblijf tussen wijngaarden en olijfbomen zoekt.
Jullie kunnen ontspannen in de ruime buitenruimtes, de gedeelde tuin en het panoramische zwembad, perfect om af te koelen op zomerse dagen en te genieten van het uitzicht op de omliggende heuvels. De omgeving is ideaal voor wandelingen in de natuur, wijnproeverijen bij lokale wijnhuizen en bezoeken aan typische Chianti-dorpjes.
Huisdieren zijn welkom.
Een ideale plek om de echte Toscaanse sfeer te beleven met ontspanning, natuur en traditie.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Buitendouche
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Tv
Buiten
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Dingen om te doen
Fietsmogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisregels
Any additional fees listed in the description must be paid on site. If none are listed, this rule does not apply.
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT048021B5G33R8K62
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
dit appartement ligt in Greve in Chianti. Palazzo Pitti en Galleria degli Uffizi zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Ponte Vecchio en Palazzo Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Nelson Mandela Forum of kies voor een avondje uit bij Stazione Leopolda. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en fietsen. Bekijk onze reisgids voor Greve in Chianti
Beschikt Manor House with Chianti Hills View and Pool over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Manor House with Chianti Hills View and Pool?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Manor House with Chianti Hills View and Pool inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Manor House with Chianti Hills View and Pool uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Manor House with Chianti Hills View and Pool?
Dit appartement in Greve in Chianti ligt en op 5 km afstand van Verrazzano Kasteel, Museo del Vino en Piazza Matteotti. Ook Circolo Golf Ugolino en Wijnmakerij Il Molino di Grace liggen op 15 km afstand.