Casa al Sole ligt in Greve in Chianti. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Vino en Museo di San Francesco. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Fashion Groove en Outlet-winkelcentrum The Mall. Borgo di Vescine - Tenute di Castelvecchi en Osservatorio Polifunzionale del Chianti zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Greve in Chianti
Viale Vittorio Veneto 82, Greve in Chianti, FI, 50022
In de buurt
Piazza Matteotti
2 min. wandelen - 0.2 km
Museo del Vino
2 min. wandelen - 0.2 km
Museo di San Francesco
3 min. wandelen - 0.3 km
Montefioralle Wijnmakerij
3 min. rijden - 2.6 km
Verrazzano Kasteel
9 min. rijden - 5.7 km
Lokaal vervoer
Station Firenze Rovezzano - 25 min. rijden
Luchthaven Peretola (FLR) - 52 min. rijden
Restaurants
Cecchini Panini Truck
10 min. rijden
Antica Trattoria La Toppa
24 min. rijden
La Torre delle Civette
4 min. wandelen
Enoteca Baldi
9 min. rijden
casa del popolo di greve
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Casa al Sole
Hoogtepunten van de accommodatie
Gratis ontbijt, een terras en een tuin verwelkomen je bij Casa al Sole. Gasten blijven online dankzij gratis wifi in de kamer en genieten ook van een bar.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Fietsverhuur, parkeerplaatsen ter plaatse en een bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, meertalig personeel en een kluis bij de receptie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Casa al Sole bieden leuke voordelen zoals airconditioning en badjassen, bovenop voorzieningen zoals gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Onoverdekte parkeerplekken ter plaatse (EUR 5 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis ontbijt beschikbaar
Een bar/lounge
Dingen om te doen
Fietsenverhuur
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Receptie met beperkte openingsuren
Reisgidsen
Gastendiensten
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Tuin
Meer
1 gebouw
3 etages
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Badkamer
Badjassen
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Regendouche
Entertainment
Tv
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Restaurantgidsen
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Geluiddichte kamers
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 07.00 uur tot 23.00 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Huisdieren verblijven gratis
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Tot 10 kg per huisdier
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 10.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 1.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Betaald parkeren (openlucht): EUR 5 per dag
Toeslag voor babybed: EUR 10.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048021A1F4G6QKNT
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatieklasse
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Casa al Sole?
Ja, bij deze accommodatie zijn honden en katten met een maximumgewicht van 10 kg per huisdier toegestaan.
Hoeveel kost een verblijf bij Casa al Sole?
Vandaag, 25 aug. 2026, kost een verblijf bij Casa al Sole van één nacht voor twee volwassenen op 26 aug. 2026 min. € 138, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 5 per dag.
Hoe laat kan ik bij Casa al Sole inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa al Sole uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Casa al Sole?
Dit hotel in Greve in Chianti ligt vlak bij Museo del Vino, Museo di San Francesco en Piazza Matteotti. Ook Montefioralle Wijnmakerij en Querciabella liggen op 5 km afstand.