Riad Ambos Mundos ligt in Granada in het stadscentrum. Alhambra en Kathedraal van Granada zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je liever iets actiefs doet, kan dat bij Skigebied Sierra Nevada. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Estadio Nuevo Los Cármenes of Armilla-handelsbeurs. Bekijk onze reisgids voor Granada
Cuesta de San Gregorio 11, Albacin, Granada, 18010
In de buurt
Carrera del Darro
1 min. wandelen - 0.1 km
Plaza Nueva
2 min. wandelen - 0.2 km
Alhambra
3 min. wandelen - 0.3 km
Calle Gran Via de Colon
3 min. wandelen - 0.3 km
Kathedraal van Granada
5 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
Station Granada - 11 min. rijden
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 30 min. rijden
Restaurants
Restaurante Fairuz
5 min. wandelen
Tetería Nazarí
4 min. wandelen
La Tabernilla del Darro
6 min. wandelen
Kasbah
5 min. wandelen
La Gran Taberna
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
Riad Ambos Mundos
Appartement vlak bij Alhambra
Riad Ambos Mundos ligt in de buurt van Plaza Nueva en Kathedraal van Granada en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Er zijn ook voordelen, zoals:
Hulp bij uitstappen/tickets, rookvrije accommodatie en conciërgeservice
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Riad Ambos Mundos bieden leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en airconditioning, naast voorzieningen zoals gratis wifi en aparte zitruimtes.
Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Riad Ambos Mundos?
Vandaag, 26 okt. 2026, kost een verblijf bij Riad Ambos Mundos van één nacht voor twee volwassenen op 15 nov. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Riad Ambos Mundos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Riad Ambos Mundos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Riad Ambos Mundos?
Dit appartement ligt in Albaicín, op 5 minuten wandelen van Monasterio de Santa Isabel la Real en Plaza Nueva. Ook Alhambra en Kathedraal van Granada liggen op 10 minuten wandelen. Granada (YJG-Treinstation Granada) ligt op 21 minuten wandelen en naar Station Granada is het 21 minuten wandelen.