Particuliere eigenaar
Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer
Hotel met een koffiebar/café en een restaurant in Goslar
Fotogalerie voor Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer





Beoordelingen
2,0 op 10 –
Populaire voorzieningen
Kameropties
Controleer de beschikbaarheid voor deze datums
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt

Goslarer Str. 78, Goslar, NDS, 38690
In de buurt
Nationaal Park Harz19 min. rijden - 20.4 km
Oude stad van Quedlinburg36 min. rijden - 61.9 km- Harzer Kart-Center9 min. wandelen - 0.8 km
- Bad Harzburger Sole-Therme14 min. rijden - 15.1 km
- Burgberg-Seilbahn14 min. rijden - 15.1 km
Lokaal vervoer
- Station Vienenburg - 13 min. wandelen
- Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 59 min. rijden
Restaurants
- Star Tankstelle9 min. rijden
- Café Goldberg12 min. rijden
- Döner Aus Bad Harzburg9 min. rijden
- Rialto10 min. rijden
- Sportpark Bad Harzburg11 min. rijden
Over deze accommodatie
Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer
Gelijkaardige accommodaties

PB Hotel Pension
PB Hotel Pension
- Huisdiervriendelijk
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Restaurant
7.0 van 10, Goed, 37 beoordelingen
De prijs is € 56
inclusief belastingen en toeslagen
19 feb - 20 feb
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
- Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 januari t/m 31 oktober betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 november tot 30 november betaal je EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
- De stad heft de volgende belasting: van 1 december tot 31 december, EUR 3.30 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert uitsluitend contant geld
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Accommodatie ook bekend onder de naam
Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer Hotel
Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer Goslar
Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer Hotel Goslar
Veelgestelde vragen
Beoordelingen
Beoordelingen over Gästehaus am Harz - Hotel&Monteurzimmer
2,0
Beoordelingen
19 mei 2024
1 nacht verbleven in mei 2024








