Geheel appartement
Casa Curva do Rio
Dit appartement bevindt zich aan de rivier van Gondomar en bevat onder andere een keuken
Fotogalerie voor Casa Curva do Rio





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Geheel appartement
1 slaapkamer1 badkamerMax. aantal: 467 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Hotel 3K Porto Aeroporto
Hotel 3K Porto Aeroporto
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Ontbijt beschikbaar
- Parking beschikbaar
9.2 van 10, Fantastisch, 505 beoordelingen
De prijs is € 62
inclusief belastingen en toeslagen
18 feb - 19 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 146617/AL
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
7babb07a-3577-413f-acab-346942442cd5
Over deze buurt
Melres, Portugal
In de buurt
Historisch centrum van Porto23 min. rijden - 26.6 km
Dom Luis I-brug23 min. rijden - 26.6 km
Plein Ribeira24 min. rijden - 26.9 km- Praia Fluvial Melres18 min. wandelen - 1.6 km
- Lomba Strand1 min. rijden - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Station Trancoso - 16 min. rijden
- Porto (OPO-Dr. Francisco de Sa Carneiro) - 47 min. rijden
Restaurants
- Restaurante Tomaz7 min. rijden
- Marina Bar Pe De Moura22 min. rijden
- Casa Rocha8 min. wandelen
- Sirga Wine & Bistró10 min. rijden
- Ancoras Bar7 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Casa Curva do Rio
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster







