Geheel appartement

Surfers Del Rey

3.5-sterrenaccommodatie

Fotogalerie voor Surfers Del Rey

Ingang binnen
Exterieur
Appartement, 1 slaapkamer | Balkon
Uitzicht op het meer
Appartement, 2 slaapkamers | Een strijkplank/strijkijzer, gratis wifi

Beoordelingen

7,6 op 10 –
Goed

Geheel appartement

Max. aantal: 5140 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Bubbelbad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Parking inbegrepen

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Surfers Del Rey

Dit rookvrije appartement beschikt naast een buitenzwembad over een bubbelbad en hulp bij uitstappen/tickets. Parkeren is gratis. Een tuin en barbecues zijn enkele van de overige voorzieningen. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Geniet van gemakken als een wasmachine/droogkast en een koffie/theemaker, terwijl de televisie met kabelzenders en een dvd-speler het entertainment verzorgen. Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Dit appartement heeft 12 kamers met airconditioning die zijn voorzien van wasmachines/drogers en Dvd-speler. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.

In dit appartement in Gold Coast is wifi gratis. Er is een televisie met kabelzenders. Ook heeft elke kamer een koffiezetapparaat/waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.

De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad.

Accommodatie-voorzieningen

Strand

  • Wit zandstrand in de buurt

Zwembad/spa

  • Bubbelbad
  • Buitenzwembad
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven

Badkamer

  • Bad of douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Privébadkamer

Woonruimtes

  • Woonkamer

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Tv met kabelzenders

Buiten

  • Balkon
  • Barbecue
  • Tuin

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine/droogkast

Comfort

  • Airconditioning
  • Plafondventilator
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice
  • Hulp met excursies en tickets
  • Receptie met beperkte tijden
  • Strijkijzer/strijkplank
  • Telefoon

Dingen om te doen

  • Vismogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 12 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: AUD 20.00

Speciale incheckinstructies

De receptie is dagelijks geopend van 08.30 uur tot 17.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je buiten de reguliere inchecktijden aankomt, kun je de telefoon aan de buitenkant gebruiken voor hulp bij het inchecken.

Toegang tot accommodatie

Receptie met beperkte openingstijden

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Waarborg: AUD 200 per verblijf

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor laat uitchecken: AUD 20.00 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie

Accommodatie ook bekend onder de naam

Rey Aparthotel Surfers
Surfers Rey
Surfers Rey Aparthotel Surfers Paradise
Surfers Del Rey Apartments Gold Coast/Surfers Paradise
Surfers Rey Aparthotel
Surfers Rey Surfers Paradise
Surfers Del Rey Apartment
Surfers Del Rey Surfers Paradise
Surfers Del Rey Apartment Surfers Paradise

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Surfers Paradise, een wijk in Gold Coast, en ligt vlak bij het strand. Cavill Avenue en Pacific Fair Shopping Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Warner Bros. Movie World en Wet'n'Wild Gold Coast. Dreamworld en Slingshot zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals vissen. Bekijk onze reisgids voor Gold Coast
Meer appartementen in Gold Coast
Kaart
37 Peninsular Drive, Surfers Paradise, QLD, 4217

In de buurt

  • Cavill Avenue toont spoorwegen, bewegwijzering en nachtleven
    Cavill Avenue
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • SkyPoint Observation Deck bevat een strand, hoogbouw en een kuststadje
    SkyPoint Observation Deck
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Surfers Paradise Beach inclusief algemene kustgezichten, skyline en centraal zakendistrict
    Surfers Paradise Beach
    9 min. wandelen - 0.8 km
  • Chevron Renaissance
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Slingshot
    5 min. wandelen - 0.5 km

Lokaal vervoer

  • Cypress Avenue Station - 14 min. wandelen
  • Gold Coast City Coomera Station - 22 min. rijden
  • Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 41 min. rijden

Restaurants

  • Social House
    9 min. wandelen
  • Domino's Pizza
    6 min. wandelen
  • The Island Rooftop
    6 min. wandelen
  • Milky Lane Surfers Paradise
    6 min. wandelen
  • Waves Buffet Restaurant
    9 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Beschikt Surfers Del Rey over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Surfers Del Rey?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Surfers Del Rey inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 23.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.

Tot hoe laat kan ik bij Surfers Del Rey uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van AUD 20.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Surfers Del Rey?

Dit appartement ligt in Surfers Paradise, op 10 minuten wandelen van Cavill Avenue en Surfers Paradise Beach. Ook Gold Coast Convention and Exhibition Centre en The Star Gold Coast liggen op 5 km afstand. Cypress Avenue Station ligt op 14 minuten wandelen en naar Station Florida Gardens is het 25 minuten wandelen.

Beoordelingen over Surfers Del Rey

Beoordelingen

Goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 45 van 169 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 66 van 169 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 33 van 169 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 16 van 169 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 9 van 169 beoordelingen

7,0

Netheid

8,6

Locatie

7,6

Personeel en service

7,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten

Beoordelingen

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service
3 nachten verbleven in december 2019

10/10 – Uitstekend

Peter

Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A great property for a family of four. Perfectly clean and great facilities (oven, hob, dishwasher and washing machine AND dryer). Nice little pool area with hot tub and bbq area. Superb little place walkable from the main centre.
3 nachten verbleven in augustus 2024

10/10 – Uitstekend

Renee

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
2 nachten verbleven in juli 2024

8/10 – Goed

Kathleen

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, voorzieningen
Close to shops and CBD of surfers paradise, heated spa not full pool, and no elevator. Very little english speaking staff, once settled into apartment was good. Low water pressure but had washing machine and dryer.
5 nachten verbleven in juli 2024

8/10 – Goed

Brandon

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great spot, just get ya wifi sorted
5 nachten verbleven in januari 2024

4/10 – Matig

Darren

Reisde met familie en kleine kinderen
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Room above party all nite loud Builders doing repairs outside 630am Ants in kitchen Internet failed on 2nd day Rang advised nothing done came back from day out still ants everywhere and no internet

10/10 – Uitstekend

Maria, Botany

3 nachten verbleven in april 2023

10/10 – Uitstekend

Zachary Cole

Reisde met een groep
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Amazing friendly staff and easy
4 nachten verbleven in maart 2023

10/10 – Uitstekend

Brandon

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved the hot tub
5 nachten verbleven in januari 2023

2/10 – Ontzettend slecht

Anne

Reisde met familie en kleine kinderen
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place was full of mold, dirt slime and grime and floors walls etc
2 nachten verbleven in september 2022

8/10 – Goed

James

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
Inside is old style but clean. The checkin process was not ideal. There was no response for 53 minutes whilst the family and I waited on the footpath. The number on the building isn’t connected and the one that works wasn’t getting answered. The pool looked good in the advert but u get here and it’s empty and non useable
1 nacht verbleven in september 2022

10/10 – Uitstekend

Tina

Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location and property. Service was exceptional also. Thanks so much
5 nachten verbleven in mei 2022

8/10 – Goed

Deborah

Reisde met een groep
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The only issue was there was no elevator. Had to climb 3 flights of stairs with luggage.
2 nachten verbleven in maart 2022

8/10 – Goed

Andrew

Reisde met familie
Positief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is in a great location and the grounds are neatly maintained. We had a great view overlooking the river, pool and city views.
5 nachten verbleven in januari 2022

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Cheap. Not the cleanest and a bit run down but priced accordingly.
1 nacht verbleven in april 2021

8/10 – Goed

Writwik

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer
1 nacht verbleven in februari 2021

2/10 – Ontzettend slecht

Melissa

1 nacht verbleven in januari 2021

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep, Reisde met familie
Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property wasn’t clean, no dish cloth available to hand wash the dishes or wipe benches down also no bench spray, no hand soap in kitchen or bathroom, no shampoo or conditioner supplied only a tiny bottle of body wash, kitchen tap constantly leaked, shower leaked when showering so the whole vanity got wet as well- my straighter got wet! Beds are hard as a rock, some of the dining room chairs looked like they are ready to break, dishes weren’t cleaned properly. The managers were nice enough to message me where my keys were going to be and to enjoy my stay, they did come at night when I texted them to let them know about the kitchen sink leaking to let me know that they have told the plumbers but they can’t come any time soon.
2 nachten verbleven in januari 2021

10/10 – Uitstekend

Timothy

Reisde met familie
Positief: Netheid, comfort kamer

Stay here!

Stay was perfect in all ways, easy distance walking to beach, good view out the balcony, wonderfully polite and nice owner/manager people, clean and well kept property and rooms, off street parking that felt safe.
3 nachten verbleven in januari 2021

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep
Positief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
Close to shopping and dining - reasonably priced, Fan did not work in main bedroom, was unable to scan key at last door to enter stairwell. Instead had to walk back to front gate, use garage entry and then found door from garage to stairwell had been left wedged open. Baby bottle not removed from lower drawer in kitchen from previous occupant.
2 nachten verbleven in februari 2020

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met partner, Reisde met familie
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service
The property was clean. But there was no closet space available in any room. They were market as “private property”. There was also no blankets available. Check in was a horrible experience. There was no instructions in the reservation, the phone number didn’t work and there was no signage pointing where to go on site.
4 nachten verbleven in januari 2020

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Zakenreiziger
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room was a good size. Nice and quiet and family friendly
3 nachten verbleven in februari 2020

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property itself was great and suited our needs it just doesn’t have the greatest surroundings. Didn’t feel comfortable walking after dinner.
2 nachten verbleven in januari 2020

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent location. Very friendly and helpful management. Wish the pool stayed open a bit later in the summer.
4 nachten verbleven in december 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Zakenreiziger, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location clean had everything we needed no complaints.
7 nachten verbleven in december 2019