Geheel appartement
Ocean Resort 2 Bedroom
Appartement met fitnessfaciliteiten, op enkele stappen van Surfers Paradise Beach
Fotogalerie voor Ocean Resort 2 Bedroom





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Beachside Abode | Let’s Go!
Beachside Abode | Let’s Go!
- Uitzicht op zee
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
8.6 van 10, Uitstekend, 4 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
68957d3e33594e0012f16ea2
Over deze buurt

Surfers Paradise, QLD
In de buurt
Surfers Paradise Beach1 min. wandelen - 0.1 km
Cavill Avenue7 min. wandelen - 0.6 km- Chevron Renaissance5 min. wandelen - 0.5 km
- Infinity Attraction7 min. wandelen - 0.6 km
- Slingshot9 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
- Cypress Avenue Station - 4 min. wandelen
- Helensvale Station - 22 min. rijden
- Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 44 min. rijden
Restaurants
- Castaway Coffee Bar2 min. wandelen
- Sandbar4 min. wandelen
- Clock Hotel7 min. wandelen
- Nosh Pan Asian5 min. wandelen
- Costa D'oro Italian Restaurant & Pizzeria7 min. wandelen








