Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
12th Floor Ocean Views in Chevron Towers
Dit appartement beschikt over een buitenzwembad, een tuin en gratis parking. Dit appartement heeft gratis wifi, een waterkoker en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een strijkplank/strijkijzer. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 50+ Mbps).
Recreatieve voorzieningen van dit appartement bestaan onder andere uit een buitenzwembad.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis beveiligd zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Buiten
Tuin
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Binnen de 24 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies en informatie voor het ophalen van de sleutel. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Opgewacht door de eigenaar, ophalen van sleutel
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Vóór het inchecken dien je een waarborg van AUD 300 te betalen.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit appartement ligt in Surfers Paradise, een wijk in Gold Coast. Cavill Avenue en Robina Town Centre zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Warner Bros. Movie World en Wet'n'Wild Gold Coast. Dreamworld en Slingshot zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gold Coast
Gold Coast, QLD (OOL-Coolangatta) - 41 min. rijden
Restaurants
Clock Hotel
3 min. wandelen
La Porchetta
6 min. wandelen
Driftwood Social
3 min. wandelen
Betty's Burgers & Concrete Co.
4 min. wandelen
Stairwell Coffee
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers?
Dit appartement ligt in Surfers Paradise, op 5 minuten wandelen van Chevron Renaissance en Cavill Avenue. Ook Surfers Paradise Beach en Gold Coast Convention and Exhibition Centre liggen op 5 km afstand. Cypress Avenue Station ligt op 7 minuten wandelen en naar Station Florida Gardens is het 27 minuten wandelen.
Beoordelingen over 12th Floor Ocean Views in Chevron Towers