Hotel St Gervais Geneva bevindt zich in Stadscentrum, een wijk in in Genève, en ligt in een winkelbuurt en vlak bij het strand. Bezoek Basilique Notre-Dame en Cimetière des Rois, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Rue du Rhone en Marché aux Puces de Plainpalais. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Centre Sportif Des Vernets of Stade de Genève. Bekijk onze reisgids voor Genève
Rue Des Corps-saints 20, Geneva, 1201
In de buurt
Rue du Rhone
5 min. wandelen - 0.4 km
Kathedraal Saint-Pierre
11 min. wandelen - 0.9 km
L'horloge fleurie
11 min. wandelen - 0.9 km
Mont Blanc-brug
8 min. wandelen - 0.7 km
Universiteit van Genève
11 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Tramhalte Coutance - 1 min. wandelen
Station Genève - 6 min. wandelen
Geneva International Airport (GVA) - 15 min. rijden
Restaurants
Burger King
4 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Les Brasseurs
5 min. wandelen
Mame Saint-Gervais
3 min. wandelen
Hotel Bristol Geneva
7 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel St Gervais Geneva
Hotel in Stadscentrum
Hotel St Gervais Geneva biedt onder andere een bar. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Kranten in de lobby, een lift en een bagageopslagruimte
Rookvrije accommodatie, een kluis bij de receptie en een receptieruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel St Gervais Geneva bieden veel comfort dankzij gratis wifi en geluiddichte muren.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein; kortingen beschikbaar
Eten en drinken
Een bar/lounge
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Kluisje bij het onthaal
Kranten in de lobby
Receptie met beperkte openingsuren
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
7 etages
Receptieruimte
Roken is niet toegelaten
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Douche
Gemeenschappelijke badkamer
Haardroger (op verzoek)
Handdoeken inbegrepen
Entertainment
Flatscreen-tv met kabelzenders
Meer
Bureau
Geluiddichte kamers
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 08.00 uur tot 15.00 uur.
Binnen de 48 uur voor aankomst ontvang je een e-mail met incheckinstructies. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 15.00 uur te arriveren.
De houder van de kredietkaart waarmee is geboekt, dient deze kaart te tonen tijdens het inchecken, samen met een identiteitsbewijs met foto. Voor overige regelingen dien je voor aankomst met de accommodatie te overleggen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: CHF 4.25 per persoon, per nacht.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
Contactloos betalen is mogelijk
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel St Gervais Geneva?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel St Gervais Geneva?
Vandaag, 24 aug. 2026, kost een verblijf bij Hotel St Gervais Geneva van één nacht voor twee volwassenen op 28 aug. 2026 min. € 111, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij dit hotel zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Hotel St Gervais Geneva inchecken?
Inchecken kan vanaf: 12.00 uur; inchecken kan tot: 15.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel St Gervais Geneva uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Hotel St Gervais Geneva?
Dit hotel ligt in Stadscentrum, op 5 minuten wandelen van Basilique Notre-Dame en Cité du Temps. Ook Bâtiment des Forces Motrices en Rue du Rhone liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Coutance ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Tramhalte Bel-Air is het 4 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.