Gehele woning·Particuliere eigenaar
MH 6 PERS / WATER PARK / 15 MIN FROM MIMIZAN / WASHING MACHINE AND DISHWASHER
Vakantiehuis met een binnenzwembad en een buitenzwembad in Gastes
Fotogalerie voor MH 6 PERS / WATER PARK / 15 MIN FROM MIMIZAN / WASHING MACHINE AND DISHWASHER





Gehele woning
3 slaapkamers 1 badkamer Max. aantal: 6 36 m²
Populaire voorzieningen
Over deze accommodatie
Voeg datums toe voor prijzen
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Chalet "Mobilehome Bernard" with Private Garden & A/C
Chalet "Mobilehome Bernard" with Private Garden & A/C
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 3 beoordelingen
De prijs is € 445
inclusief belastingen en toeslagen
1 aug - 2 aug
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Mobil Home / Parc Aquatique / 10 MIN DE Mimizan Plage Gastes
Over deze buurt

Gastes, Landes
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over MH 6 PERS / WATER PARK / 15 MIN FROM MIMIZAN / WASHING MACHINE AND DISHWASHER
Beoordelingen
Beoordelingen
Nog geen beoordelingen
Laat als eerste een beoordeling voor deze accommodatie achter na je verblijf.