Apartment Hafftraum - Oasis on the lagoon - Hafftraum (4-3)
Bij aankomst / toetsen, de huurder moet een borg van 250 € (in contanten) te betalen. De waarborgsom wordt terugbetaald bij vertrek / toetsen als het appartement wordt teruggegeven in goede staat en zonder schade. Dit luxe, top-uitgeruste 4-kamerappartement op 119m² gelegen op de 1e verdieping van het nieuw gebouwde resort "oase aan de lagune". Voor meer informatie, zie "Object Info"!
Dit appartement ligt in I. OG. Op 119 m² met 3 slaapkamers, 2 douchekamers en het grote balkon op het zuiden over de gehele woonkamer breedte, biedt het appartement voldoende ruimte voor maximaal 6 personen. Een vleugje luxe verwelkomt u, zowel wat betreft het gekozen interieur als de weelderige, functionele kenmerken. Kamers met veel licht. Fantastisch uitzicht vanaf het grote balkon naar het water. Het appartement heeft een carport en 1 parkeerplaats buiten. Fietsen kunnen worden geparkeerd in hun eigen afsluitbare fietsenstalling. Een oplaadoptie voor e-bikes is beschikbaar.
Bovendien heeft het Oase Am Haff vele voorzieningen te bieden: In het recreatiegebied House 1 en 2 vindt u een sauna en spa, fitness, biljart en tafeltennis. Een speelkamer voor peuters en een grote lounge. In de ruime buitenruimte zijn er verschillende barbecueplaatsen, een speeltuin met zandbak en peuterschommel, speelfaciliteiten met schommels, Stufenreck en een grote klimtoren. Voor de groten een jeu de boules / jeu de boules baan. De 3 Haffter-races nodigen u uit om te genieten van het uitzicht en de rust.
Opmerking: In de buurt van dit huis is gewoon een ander oasishuis met 6 eenheden (voltooiing juni 2019). Tot die tijd kan het op weekdagen soms tot ongeregeldheden komen. Vanuit het complex kun je wandelen in de natuur, joggen of fietsen -z. B. naar het dichtstbijzijnde natuurlijke strand naar de Kamminke-fiets. Beleef mooiere fietstochten naar Haffbadestränden, kastelen en meren in de omgeving. De Hangar 10 met zijn ervaringswereld, het vliegtuigmuseum en het zeer goede restaurant ligt op slechts 500 meter loopafstand. Onder de keizerlijke resorts zijn slechts 10-15 minuten. Het nabijgelegen mini-vliegveld hindert op geen enkele manier. Te klein zijn de paar vluchten tijdens het seizoen. In tegenstelling tot de keizerlijke baden, garandeert de rust en afzondering van de Haffküste pure ontspanning.
dit appartement ligt bij de oceaan in Garz. Bezoek Golfbaan Baltic Hills Usedom en Golm als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Natuurpark Usedom en Zdrowia Promenade. Reis je met kinderen? Overweeg dan Wisentgehege Insel Usedom en Usedoms Botanischer Garten Mellenthin. Kies voor een wateractiviteit zoals surfen/bodyboarden of voor een avontuur zoals mountainbiken, fietsen of het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Garz
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Hafftraum - Oasis on the lagoon - Hafftraum (4-3)?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment Hafftraum - Oasis on the lagoon - Hafftraum (4-3) inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Hafftraum - Oasis on the lagoon - Hafftraum (4-3) uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Hafftraum - Oasis on the lagoon - Hafftraum (4-3)?
Dit gezinsvriendelijke appartement in Garz ligt bij de zee, vlak bij Oderhaf en Natuurpark Usedom. Ook Hangar 10 en Kamminker en Garzer Strand liggen op 5 km afstand.