Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning
Welkom in het 80 m² grote appartement Gandia Center in de centrale wijk Benipeixcar in Gandía, geschikt voor 4 personen. Het appartement beschikt over 2 slaapkamers, 1 badkamer, een woonruimte met volledig uitgeruste privékeuken en vaatwasser. Recent gerenoveerd, voorzien van airconditioning in de woonkamer, LED-plafondventilatoren in alle kamers, Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, satelliet-tv met internationale zenders, Netflix, een beamer met elektrisch scherm, wasmachine, droger en een aparte werkplek. Op verzoek zijn een babybedje en babyvoorzieningen beschikbaar.
Geniet van het privébalkon waar roken is toegestaan; binnen roken is niet toegestaan.
Het appartement ligt dicht bij Teatro Serrano en Paseo Germanías, met gemakkelijke toegang tot het treinstation van Gandía richting Valencia. Het strand is nabij en het openbaar vervoer is goed bereikbaar.
Let op: het appartement bevindt zich op de derde verdieping zonder lift.
Op 100 m is er een ondergrondse parkeergarage beschikbaar tegen meerprijs.
Zelf inchecken is mogelijk voor jullie gemak.
Huisdieren en evenementen zijn niet toegestaan.
Roken binnen is verboden.
Alleen geregistreerde gasten zijn toegestaan.
Er is een camera bij de ingang die de toegang tot het pand registreert.
Gezinnen met kinderen zijn welkom.
Luchthaventransfer van Valencia en Alicante is beschikbaar tegen meerprijs, evenals schoonmaak tijdens het verblijf tegen extra kosten.
Er vinden momenteel buitenwerkzaamheden plaats, waardoor er af en toe wat geluid kan zijn. Bedankt voor jullie begrip.
dit appartement ligt in Benipeixcar, een wijk in Gandia. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Casa de Cultura Marqués Casa de Cultura Marqués de González de Quirós en Colegiata de Santa María de Gandía. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Gandia Golfclub en Puerto de Gandia. Aula Natura Marjal de Gandia en Centro Interpretación Parpallo-Borrell zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Gandia
Casa de Cultura Marqués Casa de Cultura Marqués de González de Quirós
8 min. wandelen - 0.7 km
Colegiata de Santa María de Gandía
9 min. wandelen - 0.8 km
Museu Faller
10 min. wandelen - 0.8 km
Lokaal vervoer
Station Gandia - 13 min. wandelen
Valencia (VLC) - 53 min. rijden
Restaurants
Central Park
6 min. wandelen
Esquina Sur
5 min. wandelen
Lounge Bar Unic
4 min. wandelen
Bar La Parà
5 min. wandelen
Cómics Prado.
4 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning?
Dit appartement ligt in Benipeixcar, op 10 minuten wandelen van Universitat Internacional de Gandia, Casa de Cultura Marqués Casa de Cultura Marqués de González de Quirós en Hertogenpaleis van Gandia. Ook Colegiata de Santa María de Gandía en Museu Faller liggen op een kwartiertje wandelen. Station Gandia ligt op 13 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartment 'Gandia Center' with Balcony, Wi-Fi and Air Conditioning
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
3 jul 2023
Bonito apartamento, 3o sin ascensor ni parking
Pros: El equipamiento y la calefacción y la tranquilidad
Cons: No había parking y la TV sin canales de TDT españoles