beschrijving Appartement (180 vierkante meter) met typische Salentine gewelfde plafonds uit de zeventiende eeuw - eenvoudig en elegant meubilair in antieke stijl - eigen ingang met grote overdekte auto ruimte - ongedekt - groot privé zwembad (meer dan 100 vierkante meter - diepte 3 meter) gedeeld alleen met andere mogelijke gasten - solarium terras boven het zwembad - intern park (1.000 m² M.) - extern - buiten Aia van de 600 - gebruik van buitendouches met warm water - kleine binnenplaats voor lunch / diner - barbecue. Het bestaat uit 1 keuken met open haard - 1 woonkamer - 2 slaapkamers tweepersoonsbed waarvan een met 1 extra bed - 1 slaapkamer bed met 2 eenpersoonsbedden (totaal 7 bedden) - 2 badkamers. Het is ongeveer 15 minuten van de zee (Costa Jonica) en van Lecce en ligt zeer dicht bij kunstcentra zoals Nardò - Copertino - Galatina.
de Space Gelegen in Santa Barbara - Fraction of Galatina (LE) wordt gekenmerkt door een geografische locatie waardoor het gemakkelijk om elk deel van Salento te bereiken, is een paar mijl van de zee. In Villa OASI is het appartement een comfortabele en koele schuilplaats op een zeer rustige locatie, omringd door het platteland van Salento tussen olijfbomen en wijngaarden. Het grote zwembad in het binnenpark is zeker een pluspunt van volledig aangename service, dit is actief in de maanden juni tot september. Minimale boeking toegestaan 7 nachten.
Toegang - interactie gasten Een verblijf in Villa OASI betekent dat je niet alleen van accommodatie maar ook van kunt genieten van een groot park binnen - buiten - gedeeld zwembad van meer dan 100 vierkante meter - buitendouches met warm water - overdekte parkeerplaats en niet. Een ideaal verblijf voor het gezin of een groep vrienden. Het pand met zijn werknemers is altijd aanwezig voor elke behoefte.
Gratis diensten voor gasten Gespecialiseerde bedrijven voeren constant de volgende diensten uit: - Verwijdering van afval - Hygiënisch zwembadonderhoud - Schoonmaken van interne en externe gemeenschappelijke ruimtes
Conventies voor activiteiten en vrije tijd voor gasten Voor gasten bevelen we aan: Uitstapjes in de zee (Costa Jonica) met boot met matroos voor baden / vissen. Paardrijden - Centro Ippico il Monte - plaats van Copertino (3 km afstand). Deze activiteiten zijn optioneel afzonderlijk en onderhevig aan betaling.
Het district - Overzicht - Hoe te bewegen Gelegen langs de snelweg SS 101 Lecce> Afslag Santaipoli Santa Barbara - Collemeto. Het appartement bevindt zich in Villa OASI ondergedompeld in het platteland van Salento in Santa Barbara Fractie van de gemeente Galatina (LE). Het dorp Santa Barbara in de gemeente Galatina is verbonden met Galatina (km 10) door een bus die meerdere ritten per dag maakt. Met eigen auto / voertuig is het gemakkelijk om de zee, de Ionische kust met prachtige stranden en kliffen te bereiken. De historische steden van Salento zijn allemaal binnen 10/15/20 km. Alle wegen zijn vloeiend en snel.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Zwembad/spa
Buitenzwembad
Gemeenschappelijk zwembad
Privézwembad
Internet
Beschikbaar in het appartement: wifi
Parkeren en vervoer
Auto vereist
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een garage
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
3 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
0,5 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Woonruimtes
Eettafel
Open haard
Entertainment
Tv
Buiten
Omheinde tuin
Patio
Tuin
Vuurplaats
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Geen lift
Gelijkvloerse accommodatie
Goed verlicht pad naar de ingang
Rolstoeltoegankelijk zwembad
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij de zee
Dicht bij een ziekenhuis
Op het platteland
Dingen om te doen
Boot
Fietsen
Ecotours in de buurt
Paardrijden in de buurt
Rondleidingen bij wijnmakerijen in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Veiligheidsslot
Algemeen
Fietsen
Tuin
Unitgrootte: 180 vierkante meter
Gelijkaardige accommodaties
Serèn – Premium Sea Villa Holiday Home with Private Garden, Wi-Fi, and Air Conditioning
Porto Cesareo
Serèn – Premium Sea Villa Holiday Home with Private Garden, Wi-Fi, and Air Conditioning
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Beperkingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: 1
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
La proprietà deve valutare la richiesta.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Opmerking van de gastheer/-vrouw: La proprietà deve valutare la richiesta.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een veiligheidsslot
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT075029C200053748, CIS LE07502991000017160
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je hebt een auto nodig om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit appartement ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand in Galatina. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Castello di Copertino en Santuario Santa Maria Della Grottella. Daarnaast kun je ook de plaatselijke attracties, zoals Museo del Mare en Azienda Olearia Schirinzi een bezoekje brengen. Parco Acquatico Splash en Spoorwegmuseum van Apulië zijn ook een bezoek waard. Kies voor waterpret zoals duiken of vissen of beleef avonturen zoals paardrijden en het volgen van een ecotour. Bekijk onze reisgids voor Galatina
Beschikt Apartment with Pool and Park in Villa Oasi over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Apartment with Pool and Park in Villa Oasi?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Apartment with Pool and Park in Villa Oasi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment with Pool and Park in Villa Oasi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment with Pool and Park in Villa Oasi?
Dit appartement ligt bij de zee, op 10 km afstand van Castello di Copertino, Santuario Santa Maria Della Grottella en Wijndomein Santi Dimitri Azienda Agricola. Ook Welkomstcentrum en Bureau voor Toerisme en Piazza António Salandra liggen op 10 km afstand.