Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Rest Paradise Villa Gabala
Located in Qəbələ, this villa is a dream. With 5 bedrooms including 3 queen beds and 5 twin beds, this lovely property offers ample space for guests to relax and unwind. The 4 bathrooms come equipped with amenities like a bidet and hair dryer for added convenience. A charming living room with 2 sofa beds provides an enchanting space for gatherings. Fall in love with Qəbələ and enjoy the magic it has to offer.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Zwembad
Internet
Beschikbaar in de villa: wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Elektrische waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Slaapkamers
5 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
4 badkamers
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Barbecue
Wasvoorzieningen
Wasmachine
Wasserette
Comfort
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder (De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar er zijn wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed: family gatherings and birthday parties
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten en verjaardagsfeesten) met max. 18 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, maar wel toestellen op gas. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Over deze buurt
deze villa ligt in Gabala. Bezoek de lokale attractie Qabaland-pretpark of trek de prachtige natuur in en verken Heydar Aliyev-park en Nohur Lake. Bekijk onze reisgids voor Gabala
Beschikt Rest Paradise Villa Gabala over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Hoeveel kost een verblijf bij Rest Paradise Villa Gabala?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Rest Paradise Villa Gabala van één nacht voor twee volwassenen op 17 apr. 2026 min. € 311, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Rest Paradise Villa Gabala?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Rest Paradise Villa Gabala inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Rest Paradise Villa Gabala uitchecken?
Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.
Waar staat Rest Paradise Villa Gabala?
Deze villa in Gabala ligt op 1,6 km van Heydar Aliyev-park en op 5 km afstand van Nieuwe Moskee van Gabala en Qabaland-pretpark.