Gehele woning
4minute walk from Dazaifu Station max 11 people / Dazaifu Fukuoka
Fotogalerie voor 4minute walk from Dazaifu Station max 11 people / Dazaifu Fukuoka





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
4 slaapkamers1 badkamer120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Fairfield by Marriott Fukuoka Ukiha
Fairfield by Marriott Fukuoka Ukiha
- Parking inbegrepen
- Gratis wifi
- Airconditioning
- Wasvoorzieningen
9.2 van 10, Fantastisch, 78 beoordelingen
De prijs is € 78
24 feb - 25 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1342183
Over deze buurt

Dazaifu, Fukuoka
In de buurt
Dazaifu Tenmangu-heiligdom8 min. wandelen - 0.8 km
Nationaal Museum van Kyushu9 min. wandelen - 0.8 km- Dazaifu Stads Toeristeninformatiecentrum4 min. wandelen - 0.4 km
- Komyozenji tempel6 min. wandelen - 0.5 km
- Daizifu Tenman-gū Schathuis6 min. wandelen - 0.5 km
Lokaal vervoer
- Station Dazaifu - 7 min. wandelen
- Fukuoka (FUK) - 24 min. rijden
Restaurants
- 暖 暮 太宰府駅前店5 min. wandelen
- Starbucks7 min. wandelen
- 一蘭6 min. wandelen
- 福太郎 太宰府店6 min. wandelen
- ふくや 太宰府店7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over 4minute walk from Dazaifu Station max 11 people / Dazaifu Fukuoka
Beoordelingen
10








