Apartamentos Vegasol Playa A.T. ligt vlak bij een treinstation en aan het strand in Fuengirola. Reizigers die op zoek zijn naar een activiteit kunnen terecht bij Jachthaven van Benalmádena. Ga naar Playa de Carvajal en Playa de Los Boliches als je liever de natuur intrekt. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Club del Sol-tennisclub of Palacio de Deportes José Maria Martín Carpena. Kies voor waterpret zoals duiken of windsurfen of beleef avonturen zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Fuengirola
Paseo Maritimo Rey de España, 119, Fuengirola, Malaga, 29640
In de buurt
Playa Torreblanca
2 min. wandelen - 0.2 km
Playa de Carvajal
6 min. wandelen - 0.6 km
Playa de Los Boliches
8 min. wandelen - 0.7 km
Parque Yacimiento Romano
15 min. wandelen - 1.3 km
Playa Mini Golf Spanje
2 min. rijden - 1.5 km
Lokaal vervoer
Station Fuengirola Boliches - 20 min. wandelen
Luchthaven van Málaga (AGP), Spanje - 31 min. rijden
Restaurants
Restaurante Oasis
8 min. wandelen
Caribbean
9 min. wandelen
Romeo & Giulietta
8 min. wandelen
Elements
2 min. wandelen
Martin Playa
4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Apartamentos Vegasol Playa A.T.
Dit rookvrije aparthotel beschikt naast parking over een conciërgeservice en hulp bij uitstappen/tickets. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook meertalig personeel. Geniet in elk aparthotel van de keuken met een koelkast, kookplaat, microgolfoven en vaatwasser. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl een zitruimte en een koffie/theemaker voor nog meer comfort zorgen. Er is een beperkte huishoudservice beschikbaar.
Apartamentos Vegasol Playa A.T. heeft 40 kamers met een kluis en een koffiezetapparaat/waterkoker. Alle kamers hebben een zitruimte met eettafels. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek. Elke badkamer is voorzien van een bad of douche en een haardroger.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft digitale zenders. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen. Op beperkte dagen wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een microgolfoven beschikbaar.
De onderstaande recreatieve activiteiten vind je ter plaatse of in de directe omgeving. Mogelijk zijn toeslagen van toepassing.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Parkeerplekken ter plaatse (EUR 10 per dag)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Kinderstoel
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast/diepvriezer
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad of douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Apart zitgedeelte
Eettafel
Entertainment
Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders
Buiten
Terras
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Lift
Rolstoeltoegankelijke paden
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Beperkte huishoudservice
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Kluisje
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan het vlonderpad/de promenade
Aan het water
Dicht bij de oceaan
Dicht bij een treinstation
Dingen om te doen
Brommer-/scooterverhuur in de buurt
Fietsenverhuur in de buurt
Golfbaan in de buurt
Paardrijden in de buurt
Scubaduiken in de buurt
Vismogelijkheid in de buurt
Wandel-/fietsroutes in de buurt
Windsurfen in de buurt
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Brandblusser
Algemeen
3 etages
40 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 48 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 150 per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 80 per voertuig (retour, voor maximum 4 personen)
Betaald parkeren: EUR 10 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs en een kredietkaart voor te leggen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Vegasol Playa A.T.?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Apartamentos Vegasol Playa A.T.?
Vandaag, 1 mei 2026, kost een verblijf bij Apartamentos Vegasol Playa A.T. van één nacht voor twee volwassenen op 3 mei 2026 min. € 109, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost EUR 10 per dag. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Apartamentos Vegasol Playa A.T. inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Vegasol Playa A.T. uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Biedt Apartamentos Vegasol Playa A.T. een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 80 per voertuig.
Waar staat Apartamentos Vegasol Playa A.T.?
Dit aparthotel in Fuengirola ligt aan het strand, aan het vlonderpad en op 10 minuten wandelen van Playa Torreblanca, Playa de Carvajal en Playa de Los Boliches. Ook Playa Las Gaviotas en Malaga Provincie Stranden liggen op 3 km afstand. Station Fuengirola Boliches ligt op 20 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apartamentos Vegasol Playa A.T.
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
8,4
Locatie
8,2
Personeel en service
8,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 248 van 567 beoordelingen
10 - Uitstekend
248
Gastenscore: 8 - Goed. 253 van 567 beoordelingen
8 - Goed
253
Gastenscore: 6 - Redelijk. 45 van 567 beoordelingen
6 - Redelijk
45
Gastenscore: 4 - Matig. 15 van 567 beoordelingen
4 - Matig
15
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 567 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
6
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Peter
Reisde met partner
15 feb 2022
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hoe lang je appartement ook huurt, om de 4 dagen verschonen ze bed en handdoeken. Uitzicht is fantastisch. We hebben zelf dolfijnen langs zien komen . Onder appartement zit een bakker. Je zit aan begin van strand dus lekker rustig. Alleen het internet is zeer slecht.
Peter
16 nachten verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
toon
Reisde met partner
30 jan 2022
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Mooie locatie, mooi uitzicht op zee, top
toon
9 nachten verbleven in januari 2022
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met partner
15 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We waren heel vroeg in fuengirola, maar konden direct al onze intrek nemen in het appartement. Het is netjes en verzorgd. Oké het badkamerkast je is uitgezet vanwege het vocht, de ventilator in de badkamer maakt aardig wat lawaai en het bed is net een plank, maar dat waren voor ons geen storende factoren
Geverifieerde reiziger
8 nachten verbleven in oktober 2019
10/10 – Uitstekend
Ilona
4 okt 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Ilona
9 nachten verbleven in september 2019
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
25 okt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerde reiziger
20 nachten verbleven in oktober 2018
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
12 jun 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Prima ligging, keiharde matrassen.
De ligging van het appartement is ideaal voor een strandvakantie. Oversteken en je bent op het strand. Alles is eigenlijk comfortabel. Prima koelkast met groot vriesgedeelte. Lekker ruim. Kortom alles wat je nodig hebt. Groot minpunt is: keiharde matrassen.
Geverifieerde reiziger
10 nachten verbleven in mei 2018
10/10 – Uitstekend
Helena
29 mrt 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Het verblijf was uitstekend. Erg netjes en schoon en een vriendelijk en behulpzame receptionist.alles was aanwezig en tot in de puntjes verzorgd. Wij hadden appartement 12 op de derde verdieping. Het enige minpunt was dat de bed erg hard was. S
Dus slecht geslapen. Ben tweede nacht op de bedbank gaan slapen dat ging redelijk. Verder helemaal top. Met vriendelijke groet, Leen en Helen van Groenigen
Helena
10/10 – Uitstekend
eve, Amsterdam
8 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Mooi appartement met prachtig uitzicht
Balkon met uitzicht op zee, achterkant van het appartement met prachtig uitzicht op de bergen.
Dit appartementencomplex ligt in het rustige gedeelte aan de boulevard.
Alles nog op loopafstand, maar niet middenin de drukte van het centrum.
Geweldig goede (banket)bakker direct naast de ingang vh complex, open tot 22:00, dus de hele dag door vers brood e.d!
Zeer aan te bevelen om te verblijven!
eve
14 nachten verbleven in december 2017
10/10 – Uitstekend
Koster, Nederland
23 sep 2017
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Fijn appartement aan de boulevard en strand
Voor de derde keer naar dit appartement geweest! Heerlijk appartement aan de boulevard en het strand. Modern ingericht. Vaatwasser en wasmachine aanwezig!
Bedden zijn wel goed, maar erg hard! Regelmatig schone handdoeken, een keer per week schoonmaak van het appartement.
Koster
14 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
19 sep 2017
Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Prima appartement aan de kust
Ruim appartement van alle gemakken voorzien.
Helaas in.de 8dagen maar 1keer schoongemaakt.
2keer schone handdoeken en linnengoed.
Wel ver van los boliches voor de mensen die niet goed ter been zijn is er 3minuten lopen een bus
Geverifieerde reiziger
7 nachten verbleven in september 2017
8/10 – Goed
Katja
15 mei 2017
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Dichtbij het strand/boulevard
Mooi gelegen appartement aan de boulevard en strand. Gedeeltelijk uitzicht op zee werd wel heel letterlijk genomen, waardoor we echt maar half uitzicht hadden. Verder zag het er netjes uit. Matras had wel iets minder hard gemogen. En als je echt de drukte op de boulevard op wil zoeken moet je toch wel een stukje lopen.
Katja
6/10 – Redelijk
Anna, Den Haag
1 aug 2016
Positief: Comfort kamer
Perfecte locatie
Tweede keer naar Vega Sol gegaan.
Locatie van het hotel -perfect.
Personeel beetje lui en ongeïnformeerd .
Kamer schoonmaak kan beter.
Slechte WiFi
Anna
8/10 – Goed
Abent, Amsterdam
17 jun 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Direct aan het strand
Prima appartement aan een rustig gedeelte van het strand. Het appartement is van alle gemakken voorzien en winkels, restaurants, bushalte en treinstation zijn dichtbij.
De klachten die ik eerder las (harde bedden, gehorig) heb ik niets van gemerkt!
Abent
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
4 dec 2015
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
Makkelijk te verbeteren
slechts 3 nachten
slechts 1 lichtpunt in de woonkamer, hoe moet ik de krant lezen?
moesten noodgedwongen duur betaald zeezicht nemen, daar de eerst aangeboden kamer uitzag op 'n muur op 3 meter afstand
Geverifieerde reiziger
6/10 – Redelijk
Aletta, Amsterdam
9 nov 2014
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Slecht slapen...
Kregen bij aankomst kleiner appartement dan geboekt. Weer terug naar receptie. Daar vinden ze het raar dat we een groot appartement hadden geboekt en vroegen of we geen kleinere wilden. We gingen niet akkoord. Met 2 mensen waren ze druk in de weer... uiteindelijk kregen we toch het appartement dat we hadden geboekt. Slapen konden we niet goed door hele harde matrassen en geen raam voor frisse lucht. Je slaapt dus in een dichte kamer. Het is ook heel gehorig. Lokatie is aan het rustige gedeelte van de boulevard. Vanaf het balkon heb je wel mooi uitzicht op de zee en zie je de zon opkomen.
Aletta
8/10 – Goed
Jos, Denbosch
5 jun 2014
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Dichter bij het strand kun je niet zitten.
Goed uitgerust appartement. Vriendelijk personeel. Alles was netjes en voor herhaling vatbaar.
Jos
10/10 – Uitstekend
Emily
31 mrt 2026
Positief: Netheid
We stayed for two weeks while exploring the Costa Del Sol area. It was very conveniently located just at the edge of Fuengirola only 25 minute train from Malaga where we flew into. It had easy local bus access 15 minutes to downtown Fuengirola. It was conveniently located for the tours that we took. We just walked a few minutes up to a bus stop and that’s where we were picked up. Train station within 8 min walk. Even found pickleball to play 15 minutes away and took uber to get there and bussed back after.
Great apartment-spacious with two bedrooms and two bathrooms. It was simply decorated, but loved the convenience of the kitchen to make our own food most nights. Has stove top and microwave and all the pots pans needed.
The big Supercor grocery store was a 20 minute walk and there were local market stores (Corsivsn was good) that you could pick up the essentials and drinks .
It Didn’t hurt that we were located right next-door to an amazing bakery where we picked up croissants and treats regularly.
There is a promenade in the front that you can walk for miles, we’d people watch from the balcony and enjoy sunrise view.
Restaurants around were opened dinner time only a couple closed for Siesta in the afternoon between two and five.
Front desk staff were helpful with any questions and suggestions. Happy we could keep our luggage locked up on last day after 11:00 check out as our flight didn’t leave until end of day.
I would return here next time in Spain.
Emily
13 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Caroline
Reisde met partner
1 mrt 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Appartement propre et nettoyé une fois par semaine. Le personnel est très gentil. On trouve le nécessaire pour passer un chouette séjour, cafetière, bouilloire, micro-onde, lave linge et même un lave vaisselle.
Caroline
7 nachten verbleven in februari 2026
10/10 – Uitstekend
Daniel
17 feb 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It was an excellent stay. clean room, location excellent
Daniel
6 nachten verbleven in december 2025
2/10 – Ontzettend slecht
Gustavo
Reisde met familie
3 feb 2026
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
Very old !!
Gustavo
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
Esther
Reisde met partner
20 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ubicación, personal, vistas …
Esther
4 nachten verbleven in december 2025
8/10 – Goed
Anastasios
14 dec 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Η θέα στη θάλασα, απίθανη. Η ρεσεπτιον ηταν μόνο 9:00-19.00.
Anastasios
3 nachten verbleven in december 2025
10/10 – Uitstekend
Ruth
Reisde met familie
30 nov 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
The welcome at reception was great and the view was spectacular.
Ruth
2 nachten verbleven in november 2025
6/10 – Redelijk
Laud Magne
14 nov 2025
Positief: Voorzieningen
Vanskelig å vite hvor man skulle kaste søppel.
Ingen inside service med renhold og håndkle skift.
Leiligheten i seg selv utmerket.
Laud Magne
4 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Mette
Reisde met familie
1 nov 2025
Der er en del støj fra gaden, hvor der er meget trafik, men ellers okay.