Gehele woning

Tenuta Querce Grosse

Fotogalerie voor Tenuta Querce Grosse

Een geplaveid pad dat naar een standbeeld leidt, met een bord waarop 'Cagli Neelli' staat.
Een slaapkamer met een bed, een radiator, een raam met gordijnen en een schilderij aan de muur.
Een geplaveid erf met een kettingafsluiting, hoge cipressen en een bewolkte lucht.
Een zwembad met ligbedden en tafels, omgeven door groen en een heldere lucht.
Een gebouw met een gevel van natuursteen, een schoorsteen en een klein terras met twee stoelen en een tafel.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Gehele woning

Max. aantal: 5

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Huisdiervriendelijk
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Tenuta Querce Grosse

  • Hoogtepunten van de accommodatie
  • Tenuta Querce Grosse biedt onder andere een tuin en een entertainmentruimte buiten. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Andere voordelen van deze villa zijn:
    • Een seizoensgebonden buitenzwembad met ligstoelen en parasols bij het zwembad
    • Gratis parkeerplaatsen
    • Tuinmeubelen en rookvrije accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Tenuta Querce Grosse bieden voorzieningen zoals gratis wifi.

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Buitenzwembad
  • Ligstoelen aan het zwembad
  • Parasols bij het zwembad

Internet

  • Beschikbaar in de villa: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
  • Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse

Buiten

  • Outdoor entertainmentgebied
  • Tuin
  • Tuinmeubels

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Toeslag: EUR 10 per huisdier per dag
  • Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
  • Voer- en drinkbakken

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • Geen lift (gelijkvloerse accommodatie)
  • Goed verlicht pad naar de ingang
  • Helling bij de hoofdingang
  • Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkingen)
  • Rolstoeltoegankelijk openbaar toilet
  • Rolstoeltoegankelijk zwembad
  • Rolstoeltoegankelijke registratiebalie
  • Rookvrije accommodatie

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 11 units
  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 09.00 uur en 12.30 uur, en van maandag t/m zondag tussen 14.30 uur en 19.00 uur.
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 19.00 uur te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 10 per huisdier, per dag
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Er is een voer- en drinkbak beschikbaar

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 30 april betaal je EUR 0.50 per persoon, per nacht (tot 7 nachten).
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 mei tot 30 september betaal je EUR 1.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor huisdieren: EUR 10 per huisdier, per dag
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT069035B9W3S9JYXL, 069035CTY0001
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het seizoensgebonden zwembad is geopend van mei tot september

Over deze buurt

Tenuta Querce Grosse ligt in Francavilla al Mare. Cantina Rapino en Cantina Ripa Teatina zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Teatro Marrucino en Bowling Pin Palace bezoeken. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Adriatico Stadion of PalaTricalle Sandro Leombroni. Bekijk onze reisgids voor Francavilla al Mare
Meer villa's in Francavilla al Mare
Kaart
Contrada Santa Cecilia, Francavilla al Mare, CH, 66023

In de buurt

  • Miglianico Golf Club
    3 min. rijden - 3.3 km
  • Cantina Rapino
    4 min. rijden - 3.7 km
  • Strand van Francavilla al Mare
    5 min. rijden - 4.7 km
  • L'Oasi Di Fido
    6 min. rijden - 6.5 km
  • Oasi di Fido
    7 min. rijden - 5.5 km

Lokaal vervoer

  • Station Tollo Canosa Sannita - 7 min. rijden
  • Pescara (PSR-Abruzzo Intl.) - 16 min. rijden

Restaurants

  • Gallegro Francavilla Al Mare
    7 min. rijden
  • Trieste
    7 min. rijden
  • MecoMilla
    7 min. rijden
  • Mondo Bongo
    5 min. rijden
  • Mizzica
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Tenuta Querce Grosse over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Tenuta Querce Grosse?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 10 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.

Hoe laat kan ik bij Tenuta Querce Grosse inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Tenuta Querce Grosse uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Tenuta Querce Grosse?

Deze villa in Francavilla al Mare ligt en op 5 km afstand van Cantina Rapino, Strand van Francavilla al Mare en Miglianico Golf Club. Ook Oasi di Fido en Cantina Ripa Teatina liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen over Tenuta Querce Grosse

Beoordelingen

Zeer goed

Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.
Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen

8,0

Netheid

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

gianluca

Positief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
La struttura si dedica soprattutto agli eventi. Molto bella la location che da una collina vede il mare. Immersa nel verde. Le camere sono situate in separate dependance dislocate nel parco. Sono miniappartamenti dotati di angolo cottura. Problema con il wifi che pur prendendo come segnale non si collegava ad internet. Poco male per brevi soggiorni, il segnale dell'operatore prendeva con il 5 g. Va risolto nel caso di soggiorni più lunghi o se serve per lavorare da remoto. Tv piccola. Non l'abbiamo utilizzata ma non è adeguata per una struttura di questo livello. La piscina non l'abbiamo provata ma è molto bella ed attrezzata di lettini ed ombrelloni. Nel complesso si sta bene salvo non vi troviate con un evento in corso in quel caso un po' di disagio c'è. Dimenticavo la colazione è al sacco. Viene consegnata una box molto fornita il giorno prima.
3 nachten verbleven in mei 2026