Geheel huisje·Particuliere eigenaar

Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022

Fotogalerie voor Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022

Uitzicht door een raam met houten kader op een weelderig groen landschap met dichte bomen en een rivier in de verte.
Een slaapkamer met een slaapdak, een bed met wit beddengoed, een raam met uitzicht, en een lamp op een nachtkastje.
Een kleine keuken met houten kastjes, een spoelbak, een fornuis en een magnetron.
Een houten chalet binnen met een eettafel, stoelen, een bank en een trap.
Iemand zit op een blauwe stoel bij een kampvuur, in een natuurlijke omgeving met bomen en uitzicht op het landschap.

Beoordelingen

9,0 op 10 –
Fantastisch

Geheel huisje

2 slaapkamers1 badkamerMax. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022

  • Unplug and get away from it all in this beautiful, unique cabin at the center of a private, wooded 100-acre farm. Enjoy relaxing on the covered porch and taking in the view, grilling out or fishing the stocked pond. If you choose to bring your boat, electric is on-site and a roundabout allows for easy boat parking.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de boshut: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Parkeerplekken ter plaatse

Keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukenpapier
  • Kitchenette
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven
  • Oven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 1 badkamer
  • Douche
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Shampoo
  • Toiletpapier
  • Zeep

Woonruimtes

  • Eettafel

Entertainment

  • Dvd-speler
  • Smart-tv
  • Spellen

Buiten

  • Barbecue
  • Tuin
  • Tuinmeubels
  • Veranda
  • Vuurplaats

Werkplekken

  • Bureau
  • Bureaustoel
  • Computermonitor

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • Tot 23 kg per huisdier

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Uitgelichte locatiekenmerken

  • Op het platteland

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Tuin

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 21

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisregels

No children allowed in loft area. Please use caution and do not drink alcohol if staying in loft bedroom.
Access to woods is restricted to trail behind cabin leading to stocked pond.
Contact host for info on fishing and access to pond. Catch and release only.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
2 in totaal (tot 23 kg per huisdier)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Opmerking van de gastheer/-vrouw: No young children in Loft area.

Evenementen

No events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Over deze buurt

dit huisje ligt in Foster in een landelijke omgeving. Bezoek culturele hoogtepunten Griffin Center Amphitheater en Rosemary Clooney House. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij 12 Mile Creek Winery en Kincaid Lake Golf Course. Bekijk onze reisgids voor Foster
Meer vakantiehuisjes in Foster
Kaart
Foster, KY

In de buurt

  • Een Louisville Slugger honkbalknuppel met de tekst 'Louisville Slugger' en 'Made in U.S.A.' voor een bakstenen gebouw begroeid met klimop.
    Ohio River
    6 min. rijden - 4.3 km
  • Een kalm meer, omringd door dicht bos en een heldere blauwe lucht.
    Kincaid Lake State Park
    17 min. rijden - 16.9 km
  • Het Great American Ball Park stadion met een heldere lucht.
    Great American Ball Park
    41 min. rijden - 60.4 km
  • 12 Mile Creek Winery
    15 min. rijden - 18.6 km
  • Riverbend Music Center
    36 min. rijden - 50.8 km

Lokaal vervoer

  • Cincinnati, Ohio (LUK-Nationale luchthaven Cincinnati-Lunken Field) - 40 min. rijden

Restaurants

  • Gina's Kozy Cafe'
    8 min. rijden
  • Fat Boys
    41 min. rijden
  • Angilo's Pizza
    51 min. rijden
  • Кай (Kai)
    54 min. rijden
  • Эксклюзивный швейцарский клуб (Swiss Executive Lounge)
    55 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren met een gewicht van maximum 23 kg per huisdier toegestaan (maximum 2 in totaal).

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022?

Dit huisje ligt in een landelijke omgeving, op 0,1 km van Ohio River Valley en op 20 km afstand van Buckners Playground en 12 Mile Creek Winery. Kincaid Lake Golf Course ligt op 16,9 km.

Beoordelingen over Peaceful, brand new cabin get-away at the center of 100-acre farm-built May 2022