Fotogalerie voor 3 minutes walk to the Beach Family Vacation Home with Private Pool and Jacuzzi





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
3 slaapkamers 3 badkamers Max. aantal: 6 204 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Welcome to Paradise Found, A Modern Home with Walking Distance to the Beach!!
Welcome to Paradise Found, A Modern Home with Walking Distance to the Beach!!
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 21 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in East Fort Lauderdale, een wijk in Fort Lauderdale. Bahia Mar Marina en Port Everglades zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Fort Lauderdale Beach en Las Olas Beach. Museum en tuinen Bonnet House en International Swimming Hall of Fame zijn ook een bezoek waard.

Fort Lauderdale, FL
In de buurt
- Fort Lauderdale Beach - 3 min. wandelen - 0.3 km
- The Galleria at Fort Lauderdale - 4 min. rijden - 2.4 km
- Las Olas Beach - 6 min. rijden - 4.4 km
- Bahia Mar Marina - 8 min. rijden - 6.1 km
- Las Olas Boulevard - 8 min. rijden - 4.8 km
Lokaal vervoer
Restaurants
- Shooters Waterfront - 3 min. rijden
- Mastro's Ocean Club - 19 min. wandelen
- Shake Shack - 6 min. rijden
- Pura Vida Miami - 6 min. rijden
- Park & Ocean - 5 min. rijden