Gehele chalet·Particuliere eigenaar
Chalet "La Bèla Via"
Fotogalerie voor Chalet "La Bèla Via"





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele chalet
3 slaapkamers3 badkamersMax. aantal: 8120 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

La Grande Verdette Apartment sleeps 12 - 5 rooms - on the slopes
La Grande Verdette Apartment sleeps 12 - 5 rooms - on the slopes
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Parking beschikbaar
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt

Fontcouverte-la-Toussuire, Savoie
In de buurt
Les Sybelles1 min. wandelen - 0.0 km- Gorges-skilift5 min. wandelen - 0.4 km
- Médaille d'Or-skilift5 min. wandelen - 0.4 km
- Cotes du Bois-skilift5 min. wandelen - 0.5 km
- TSF du Soleil6 min. wandelen - 0.6 km
Lokaal vervoer
- Station Saint-Jean-de-Maurienne - 26 min. rijden
Restaurants
- Point chaud des pistes11 min. wandelen
- L'Elan9 min. wandelen
- Terrasse Le Chamois8 min. wandelen
- bowling la toussuire14 min. wandelen
- La Table du Grizzli9 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Chalet "La Bèla Via"
Beoordelingen
10




