Geheel appartement·Particuliere eigenaar
Maurizio's house
Dit appartement in Florence is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Maurizio's house





Geheel appartement
2 slaapkamers2 badkamers
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Samuele Home Florence
Samuele Home Florence
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
8.0 van 10, Zeer goed, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C26GQE7IVY
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Firenze, Città Metropolitana di Firenze
In de buurt
Arno Rivier16 min. wandelen - 1.4 km
Parco delle Cascine16 min. wandelen - 1.4 km
Nuovo Teatro dell'Opera6 min. rijden - 3.2 km- Il Giardino di Archimede4 min. rijden - 2.2 km
- Leopolda Station Exhibition Center6 min. rijden - 3.2 km
Lokaal vervoer
- Station Porta al Prato - 4 min. rijden
- Federiga Tramhalte - 7 min. wandelen
- Luchthaven Peretola (FLR) - 21 min. rijden
Restaurants
- Bar Franco4 min. wandelen
- Bar Pellegrini12 min. wandelen
- Miss Bibi Bar5 min. wandelen
- RamenGirl by ENOTECALUCA Firenze10 min. wandelen
- Pasticceria Giorgio5 min. wandelen








