La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite bevindt zich in Historisch centrum, een wijk in Florence, en ligt vlak bij een treinstation. Galleria degli Uffizi en Palazzo Pitti zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Piazza della Signoria en Palazzo Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Stadio Artemio Franchi of Nelson Mandela Forum. Bekijk onze reisgids voor Florence
Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 15 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 43 min. rijden
Restaurants
Rivoire
2 min. wandelen
I' Girone De Ghiotti
2 min. wandelen
Il Cernacchio
1 min. wandelen
Osteria Dè Peccatori
1 min. wandelen
Osteria Vini Vecchi Sapori
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Een plek voor jezelf
Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite
Deze rookvrije residentie heeft niet alleen een wasserij, maar ook gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en meertalig personeel. Er wordt 1x per verblijf schoongemaakt.
La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite heeft 12 kamers met een kluis en gratis flessenwater. Alle bedden hebben luxe beddengoed. Elke lcd-televisie heeft digitale zenders.
Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi. Één keer per verblijf wordt een huishoudservice aangeboden en op verzoek is een strijkplank/strijkijzer beschikbaar. Een schoonmaakservice is op beperkte dagen beschikbaar.
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis babybed
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Koffiezetapparaat/waterkoker
Eetopties
Dagelijks continentaal ontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 08.00 uur tot 09.30 uur: EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Slaapkamers
Luxe beddengoed
Badkamer
Bidet
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Regendouche
Shampoo
Entertainment
Lcd-tv met digitale zenders
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Gratis mineraalwater
Huishoudservice (eenmaal per verblijf)
Kluisje
Meertalig personeel
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een treinstation
Dicht bij een ziekenhuis
In een historische wijk
In het stadscentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
EHBO-doos
Brandblusser
Algemeen
1 gebouw
12 units
3 etages
Geluiddichte muren
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 10.30 uur tot 18.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Op zondag kun je inchecken tot 13.00 uur.
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 2 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor continentaal ontbijt: ongeveer EUR 10 voor volwassenen en EUR 10 voor kinderen
Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur en accommodatiegrootte.
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat en een EHBO-koffer
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Casa Garbo Luxury Rooms House Florence
La Casa del Garbo B&B
La Casa del Garbo B&B Florence
La Casa del Garbo Florence
La Casa Del Garbo Hotel Florence
Casa Garbo Luxury Rooms House
Casa Garbo Luxury Rooms Florence
Casa Garbo Luxury Rooms
Casa Garbo & Suite Florence
La Casa del Garbo Luxury Rooms Suite
La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite Florence
La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite Residence
La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite Residence Florence
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze residentie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite?
Deze residentie ligt in Historisch centrum, vlak bij Piazza della Signoria, Palazzo Vecchio en Galleria degli Uffizi. Ook Ponte Vecchio en Piazza del Duomo liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Unità ligt op 12 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 13 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Casa del Garbo - Luxury Rooms & Suite
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,6
Netheid
9,6
Locatie
9,4
Personeel en service
9,4
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 218 van 282 beoordelingen
10 - Uitstekend
218
Gastenscore: 8 - Goed. 46 van 282 beoordelingen
8 - Goed
46
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 282 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 282 beoordelingen
4 - Matig
5
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 282 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Berthil Hubertus HL In T
Reisde met partner
18 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly, and helpful staf. Clean and loacation was exelent. The building used to be a monastery in 1600
Berthil Hubertus HL In T
2 nachten verbleven in juni 2023
8/10 – Goed
W, Weert
25 jan 2018
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Lovely stay
We had a lovely sty here in Florence during the fair.
W
3 nachten verbleven in januari 2018
6/10 – Redelijk
Mingshi
6 jan 2026
Mingshi
2 nachten verbleven in januari 2026
10/10 – Uitstekend
yesenia
Reisde met een groep
21 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful
yesenia
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Giro
Reisde met familie
14 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We stayed here Oct 2025 w family of 4 adults. I can tell you what a main spot we were at I couldn’t believe this location! The view of all the statues and fountains was literally out our huge windows. The room was huge and high ceilings. The only complaint was the bathroom sink was a small pedestal sink with absolutely no cabinet to put a thing down to dress yourself. 2 Tiny glass shelf’s. The shower was just ok. The room had a huge closet w full length mirror. The breakfast they brought up to our room each morning was beyond great! We looked forward to it each morning. Also had a coffee maker in room. But they also brought fresh glass cups of cappuccino w breakfast. Fresh eggs and croissants and bread and cut meat!
No elevator up but once you’re there it’s worth it. Gave us umbrellas on a rainy day and sent even a nice video of an after hours checkin as to how to enter. I would stay again in a second! We will be back! Very clean. You can say dated but I would see it that way it was very old school European style. Clean clean!
Giro
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
ian
7 nov 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Very clean, nice breakfast, it's very central so can be noisy
ian
3 nachten verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Anne Marie
Reisde met partner
29 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly, welcoming, and helpful staff.
Steps away from major museums, Duomo, Ponte Vecchio, dining and shopping.
Highly recommend
Anne Marie
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Bruce
28 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Perfect location, very helpful staff, and breakfast delivered to your door. Very clean and cozy rooms.
Bruce
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Sara
Reisde met partner
23 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful quaint B&B style hotel be prepared for stairs. Great location to all of the sites. Accommodating and friendly staff.
Sara
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Thomas
Reisde met een groep, Reisde met partner
23 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The property is beautiful, clean and friendly. Be prepared for deep stone stairs as it was originally a convent. Our room Lorenzo was beautiful and spacious with windows overlooking the piazza de la signoria.
Thomas
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
John
23 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Totally charming hotel, perfectly situated for my needs. I wish that I could have stayed longer!
John
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
JUNGU
19 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
JUNGU
3 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
Lucas
18 okt 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Place was ideally located. A little loud at night, and we arrived at a time where AC was turned off to switch to heat but we still needed the AC. Great old building with character.
Lucas
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Josie
Reisde met partner
18 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Absolutely loved our stay! The view from our room was amazing.
Josie
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Steven, The Villages
15 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great location, large room, staff was excellent. No elevator.
Steven
5 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Robin
Reisde met een groep
14 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This air b&b was wonderful and central in Florence. Claudia took care of our transportation to Tuscany although the Expedia communication is a little tough. Both sender and recipient need to go through email to get to messages.
Claudia had not gotten my message despite sending. Please double verify with her she is getting messages. If you click on messages per the Expedia app it doesn’t upload. She took care of us once we got there;)
Breakfast is additional 10 Euro per person and is sent up to room in am. Perfect. Full kitchen and beds were very comfortable.
Note~ if you have elderly or people with disability that this air b&b has multiple floors and stairs.
I would definitely stay here again. Quiet and close to everything!
Ciao!!
Robin
2 nachten verbleven in oktober 2025
8/10 – Goed
melissa
9 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Loved my stay !! Perfect for solo travelling, walkable areas, food and shopping! Go further out for less touristy restaurants. Wish I had breakfast the first day, and wish they had a little more options for food but other than the stairs, this place was fantastic!
melissa
2 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Lesley
8 okt 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Fabulous view from our bedroom window of Palazzo Vecchio and Piazza della Signoria was very special. The location was convenient to explore Firenze. Breakfast nice
Lesley
4 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Stephanie
Reisde met familie en kleine kinderen
4 okt 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This location took our breath away.
Just step outside and be immersed in everything Florence!!
Stephanie
2 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Jeffrey David, Wentworth Falls
Reisde met partner
28 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This property is located on the Piazza della Signoria - one of the world's great places to visit. Many restaurants within a 5 minute walk plus Uffizi Galleries, Ponte Vecchio, Cathedral of St. Mary of the Flowers - just a great location. The property is a small hotel with friendly and helpful staff. We had a large, comfortable room on the 2nd floor with views of the Palazzo Vecchio and the Neptune fountain. Breakfast was included in the room tariff and was delivered to our room each morning. We could not fault this property for the price paid, the service provided and the location in a beautiful city.
Jeffrey David
6 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Minu, Henderson
Reisde met partner
23 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very quiet. Great location, easy walking distance to every thing and a great piazza view.
Minu
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
steve
Reisde met partner
20 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We loved the location and the staff was extremely friendly. The only drawback was the bed was extremely stiff. I normally like a stiff bed, but it was a bit extreme.
The location couldn’t be beat. Very close to everything you would want to see in Florence.
steve
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
James
Reisde met partner
16 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
The location, staff and breakfast was great. We had some noisy neighbors late at night.
James
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Carol
Reisde met een groep, Reisde met partner
14 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Our suite was much larger than most European hotels I have stayed in. The location was perfect, in the piazza with great views out our windows and within easy walking distance of most of what we were there to see. And we could get a cab a few steps from our front door for further destinations. We would definitely return.
Carol
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
André
11 sep 2025
Positief: Netheid, comfort kamer
Hotel com localização incrível! As pessoas são super educadas e atenciosas! Ficaria novamente. A cama é um pouco dura assim como o travesseiro mas é o estilo romano mesmo