La Boutique by Rjgal in Historisch centrum bevindt zich bij een trein-/metrostation. Galleria degli Uffizi en Basilica di Santa Maria Novella zijn culturele hoogtepunten, maar bezoek ook enkele opmerkelijke bezienswaardigheden van het gebied, zoals Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Visarno-arena of Stadio Artemio Franchi. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals wijntours. Bekijk onze reisgids voor Florence
Via Luigi Alamanni, 21,, Santa Maria Novella, Florence, FI, 50123
In de buurt
Piazza di Santa Maria Novella
8 min. wandelen - 0.7 km
Basilica di Santa Maria Novella
8 min. wandelen - 0.7 km
Centrale Markt
11 min. wandelen - 1.0 km
Cattedrale di Santa Maria del Fiore
13 min. wandelen - 1.1 km
Leopolda Station Exhibition Center
10 min. wandelen - 0.9 km
Lokaal vervoer
Fratelli Rosselli Tramhalte - 2 min. wandelen
Station Florence Santa Maria Novella - 4 min. wandelen
Luchthaven Peretola (FLR) - 23 min. rijden
Restaurants
McDonald's
5 min. wandelen
All'Antico Vinaio
4 min. wandelen
McDonald's
5 min. wandelen
Vyta
4 min. wandelen
#12Ozcoffeejoint
5 min. wandelen
Over deze accommodatie
La Boutique by Rjgal
Bed & breakfast met een chique stijl niet ver van Piazza del Duomo
Vlak bij Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Ponte Vecchio biedt La Boutique by Rjgal een gratis uitgebreid ontbijt, een terras en nog veel meer. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Rookvrije accommodatie, een lift en bagageopslagruimte
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en zijn inclusief voordelen zoals airconditioning en badjassen, naast faciliteiten zoals gratis wifi en bureaustoelen.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met douches en gratis toiletartikelen
Smart-tv's van 43 inch met satellietzenders
(kleer)kasten, verwarming en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (EUR 40 per dag)
Eten en drinken
Gratis uitgebreid ontbijt beschikbaar van 09.00 uur tot 11.30 uur op werkdagen en van 08.30 uur tot 11.30 uur in het weekend
Gezinsvriendelijk
Geluiddichte kamers
Voorzieningen
Bagageopslag
Gastendiensten
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Terras
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Goed verlicht pad naar de ingang
Hardhouten vloer in de kamer
Lift (69 centimeter brede deur)
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Tegelvloer in de kamer
Meer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Verduisterende gordijnen
Badkamer
Badjassen
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Entertainment
Smart-tv van 43 inch met satellietzenders
Eten en drinken
Gratis mineraalwater
Minibar
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureaustoel
Geluiddichte kamers
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Kluisje
Mobiele toegangssleutel
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 15
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 7 dagen voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en een toegangscode. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Het ontbijt van deze accommodatie wordt geserveerd in een bar die zich 900 meter verderop bevindt.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: EUR 40 per dag (op 200 meter afstand)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Registratienummer van de accommodatie IT048017B4NZ9ADTED
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij La Boutique by Rjgal ?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij La Boutique by Rjgal ?
Vandaag, 27 mei 2026, kost een verblijf bij La Boutique by Rjgal van één nacht voor twee volwassenen op 7 jun. 2026 min. € 146, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoe laat kan ik bij La Boutique by Rjgal inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 19.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij La Boutique by Rjgal uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat La Boutique by Rjgal ?
Deze bed & breakfast ligt in Historisch centrum, op 15 minuten wandelen van Basilica di Santa Maria Novella, Cattedrale di Santa Maria del Fiore en Piazza di Santa Maria Novella. Ook Arno Rivier en Centrale Markt liggen op een kwartiertje wandelen. Fratelli Rosselli Tramhalte ligt op maar 2 minuten wandelen en naar Alamanni - Stazione Santa Maria Novella Tramhalte is het 3 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over La Boutique by Rjgal
8,6
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,6
Netheid
7,6
Voorzieningen
8,6
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 8 van 14 beoordelingen
10 - Uitstekend
8
Gastenscore: 8 - Goed. 3 van 14 beoordelingen
8 - Goed
3
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 14 beoordelingen
6 - Redelijk
1
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 14 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 14 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
Joke
4 mrt 2025
Heel mooi en proper, ontbijt bij duomo was super! Een aanrader! Enkel hadden we een kamer aan de kant van de trein en je hoorde dat wel een beetje. Wel goed geslapen
Joke
2 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Luis
5 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean place, up greater, the assistant was wonderful. There is no better place to have your morning cappuccino by the Duomo.
Luis
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
mohanned
22 mei 2026
Positief: Personeel en service
La localisation est excellente à proximité de la gare et proche du centre-ville mais chambre très bruyante car le tram passe juste au-dessous et pratiquement pas de services aux chambres mais par contre un très bon petit déjeuner gratuit
mohanned
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Yoshiki
12 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Online check-in and check-out were convenient. I think it's modern and good.
Yoshiki
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Christiane
6 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Local agradável, seguro e muito próximo a Estação de Santa Maria Novella. Limpeza excelente!
O Café da manhã é delicioso, servido no Ópera ao lado da Duomo.
Christiane
5 nachten verbleven in februari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Franciele
12 apr 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Super perto da estação de trem, 10 minutos de caminhada.
E da principais atrações 20/30 minutos de caminhada. Adoramos a localização, e super aconchegante e confortável.
Franciele
2 nachten verbleven in april 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Clayton
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Vale a pena
Very nice, excellent shower and Maria's service and promptness are exceptional.
Good location, with tram stop to/from the airport in front.
Breakfast, despite being outside the hotel, is very good, with excellent quality and variety, and a view of the Duomo.
The only point to improve is the sofa bed, which is a little uncomfortable.
Clayton
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Juliana
23 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente custo- benefício. Próximo a estação de trem, quarto limpo, com roupa de cama e banho de qualidade, frigobar bom. A Anfitriã é muito atenciosa e a equipe responsável pela limpeza é simpática. Instruções claras para o auto check-in. O café da manhã é razoável. É servido em cafeteira próxima ao Duomo, onde tem um cardápio próprio para você escolher um tipo de café, de suco, de doce e de salgado. Recomendo a acomodação
Juliana
2 nachten verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Fabiano
21 mrt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Maravilhosa
Apartamento todo reformado, muito proximo a estação de trem, e alguns bons restaurantes, da pra ir caminhando para as principais atrações de Florença, e de onde saem os passeios para Região de Toscana, Maria foi excelente respondendo rapido e dando dicas da região.
Único situação que não gostamos, o café da manhã é dispobilizado num restaurante distante do apartamento.
Fabiano
3 nachten verbleven in maart 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Shahin
24 mei 2026
Negatief: Netheid, voorzieningen
The breakfast was the best thing but it’s 15 minutes walk
Shahin
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Elin
31 jan 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice
Elin
3 nachten verbleven in januari 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Erlon
24 feb 2026
Erlon
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
MANABU
7 sep 2025
MANABU
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
KIMIE
2 jul 2025
Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer