Geheel appartement

Casa torre via de' Neri by Mmega

Dit appartement met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Palazzo Vecchio

Fotogalerie voor Casa torre via de' Neri by Mmega

Interieur
Comfort appartement | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders
Comfort appartement | 2 slaapkamers, donsdekens, individueel gedecoreerd
Comfort appartement | Woonruimte | Een 32-inch flatscreentelevisie met digitale zenders
Comfort appartement | Privékeuken | Een koelkast met diepvriezer, een microgolfoven, een oven, een kookplaat

Beoordelingen

2,6 op 10 –

Geheel appartement

2 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 580 m²

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Keuken
De huidige prijs is € 186
inclusief belastingen en toeslagen
16 nov - 17 nov

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.

Casa torre via de' Neri by Mmega

Dit appartement met een keuken ligt op 4 minuten stappen van Palazzo Vecchio
Dit rookvrije appartement beschikt over meertalig personeel. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Het entertainment wordt verzorgd door een flatscreentelevisie met digitale zenders, terwijl 2 badkamers en een wasmachine voor nog meer comfort zorgen.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer. Elke kamer is in eigen stijl ingericht en gemeubileerd. Alle bedden hebben donsdekens. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Elke badkamer is voorzien van een douche, een bidet en gratis toiletartikelen. Elke flatscreentelevisie van 32 inch heeft digitale zenders.

Accommodatie-voorzieningen

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Keuken

  • Afwasmachine
  • Koelkast/diepvriezer
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers
  • Donzen dekbed

Badkamer

  • 2 privébadkamers
  • Bidet
  • Douche
  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Flatscreen-tv van 32 inch met digitale zenders

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Geen lift
  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Meertalig personeel
  • Strijkijzer/strijkplank

Uitgelichte locatiekenmerken

  • In een historische wijk
  • In het stadscentrum

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Individueel ingericht
  • Individuele aankleding

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Je wordt verwelkomd door de eigenaar.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren. 

Toegang tot accommodatie

Opgewacht door de eigenaar

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 50.0 per verblijf.

Roken

Smoking is not permitted

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: EUR 6.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
  • Toeslag voor babybed: EUR 50.0 per verblijf

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Registratienummer van de accommodatie IT048017C286VGWJFZ
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Accommodatie ook bekend onder de naam

Casa torre via de' Neri
La mia torre pittoresca a Firenze
Casa torre via de' Neri by Mmega Florence
Casa torre via de' Neri by Mmega Apartment
Casa torre via de' Neri by Mmega Apartment Florence

Over deze buurt

Kaart
Via dei Neri 3, Florence, FI, 50122

In de buurt

  • Galleria degli Uffizi - 3 min. wandelen - 0.3 km
  • Piazza della Signoria - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Palazzo Vecchio - 5 min. wandelen - 0.4 km
  • Ponte Vecchio - 6 min. wandelen - 0.6 km
  • Piazza del Duomo - 8 min. wandelen - 0.7 km

Lokaal vervoer

  • Tramhalte Unità - 16 min. wandelen
  • Florence (ZMS-Station Santa Maria Novella) - 18 min. wandelen
  • Luchthaven Peretola (FLR) - 42 min. rijden

Restaurants

  • ‪Gelateria dei Neri - ‬1 min. wandelen
  • ‪Ditta Artigianale - ‬1 min. wandelen
  • ‪Berberè - ‬1 min. wandelen
  • ‪Panetteria e Stuzzicheria De Neri - ‬1 min. wandelen
  • ‪La Buchetta - ‬1 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Casa torre via de' Neri by Mmega?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Casa torre via de' Neri by Mmega?

Vandaag, 15 nov. 2025, kost een verblijf bij Casa torre via de' Neri by Mmega van één nacht voor twee volwassenen op 16 nov. 2025 min. € 173,89, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Casa torre via de' Neri by Mmega inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.

Tot hoe laat kan ik bij Casa torre via de' Neri by Mmega uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Casa torre via de' Neri by Mmega?

Dit appartement ligt in Historisch centrum, op 5 minuten wandelen van Arno Rivier, Palazzo Vecchio en Piazza della Signoria. Ook Galleria degli Uffizi en Ponte Vecchio liggen op 10 minuten wandelen. Tramhalte Unità ligt op 16 minuten wandelen en naar San Marco University Tram Stop is het 17 minuten wandelen.